,,Czytam, więc jestem”

Od kilku lat w ZSZ im. J. Ruszkowskiego w Pułtusku realizowany jest projekt edukacyjny ,,Czytam, więc jestem”, mający na celu promocję czytelnictwa poprzez zastosowanie różnych form i metod aktywizujących młodzież i zachęcających jednocześnie do działań o charakterze społecznym. 22 maja br. uczniowie szkoły (Maria Rzeczkowska, Bartosz Pietrzykowski, Zuzanna Szczerba, Małgorzata Dąbkowska i Adrian Bonius) wspólnie z uczestnikami zajęć, organizowanych przez Dzienny Dom „Senior +” Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Pułtusku, wystawili humorystyczne scenki – ,,Bajki w krzywym zwierciadle”. Przedstawienie spotkało się z bardzo pozytywnym odbiorem i zostało nagrodzone gromkimi brawami. Sceniczne uzdolnienia występujących doceniła dyrektor MOPS – u – p. Beata Gemza, która pogratulowała wszystkim pomysłu i wykonania. Koordynatorkami przedsięwzięcia były nauczycielki – p. Dorota Sobocińska i p. Anna Świerczewska.

Dziękujemy seniorom za zaangażowanie i liczymy na dalszą współpracę.