1
pakat-Erasmus-1
medal_dla_ZSZ_027
jubileusz_75_lecia_248
medal_dla_ZSZ_025
korowod_wrzesien_2023_010
korowod_wrzesien_2023_015

Sesja fotograficzna kreatywnych Ruszkowiaków

20 maja br. grupa uczniów ZSZ im. J. Ruszkowskiego w Pułtusku, należących do Zespołu Kreatywnej Młodzieży uczestniczyła w warsztatach fotograficznych i sesji w Domu Polonii w Pułtusku. Tematyka zajęć dotyczyła sztuki chwycenia osoby, portretowania oraz sposobu obróbki zdjęć. Prowadząca – p. Sylwia Wiśniewska Fotografia – udzieliła cennych rad posiadaczom aparatów większego kalibru, jak też osobom , fotografującym aparatem w smartfonie. W warsztatach wzięła udział również absolwentka Zespołu – Katarzyna Guławska. Udział w zajęciach, w których uczestniczyły uczennice: Amelia Stysz, Wiktoria Klara, Julia Piętka, był możliwy dzięki środkom pozyskanym z Fundacji Enea Zdjęcia wykonywał również Kacper Piętka. Koordynatorką przedsięwzięcia była nauczycielka – p. Dorota Sobocińska.

Skip to content