1
pakat-Erasmus-1
medal_dla_ZSZ_027
jubileusz_75_lecia_248
medal_dla_ZSZ_025
korowod_wrzesien_2023_010
korowod_wrzesien_2023_015

Malta – zaczynamy podróż po doświadczenie i wiedzę.

Uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego w Pułtusku w zawodach technik informatyk, technik ekonomista, technik logistyk realizują praktyki na Malcie w dniach 05 -17.05.2024 r. w ramach programu ,,Zagraniczna mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego” na zasadach programu Erasmus+.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z pierwszych dni pobytu na Malcie i odbywanych praktyk.

W niedzielę w nocy, o bardzo wczesnej porze, wszyscy wstali pełni motywacji i energii, gotowi do nowych, ekscytujących wyzwań. Lot był jak dobrze napisany kod – płynny, szybki i bezproblemowy. Widoki za oknem przypominały piksele na ekranie – perfekcyjne i niezapomniane. Zaraz po wylądowaniu uczniowie udali się na zwiedzanie maltańskiego miasta Mdina, znane także jako „Miasto Ciszy”, zachwycające swoją architekturą z epoki średniowiecza, wąskimi uliczkami i urokliwymi zaułkami. Podczas zwiedzania tego historycznego miejsca można doświadczyć autentycznego klimatu i historii Malty. Po zwiedzaniu urokliwego miasta uczniowie odpoczęli w komfortowym hotelu, ciesząc się spokojną atmosferą.

Poniedziałek, dzień pełen nowych, inspirujących możliwości i wyzwań, był pierwszym dniem pracy dla informatyków, logistyków i ekonomistów. Ich ciężka praca, poświęcenie i determinacja towarzyszyły im przez cały dzień, prowadząc do sukcesów i osiągnięć. Wszyscy zaangażowali się w swoje obowiązki z pasją, tworząc inspirującą atmosferę. Jesteśmy dumni z ich wysiłku i determinacji! Z niecierpliwością czekają na kolejne fascynujące wyzwania i osiągnięcia, gotowi na rozwój i sukcesy. Praca przyniesie im jeszcze więcej satysfakcji i możliwości do wykorzystania!

Skip to content