1
pakat-Erasmus-1
medal_dla_ZSZ_027
jubileusz_75_lecia_248
medal_dla_ZSZ_025
korowod_wrzesien_2023_010
korowod_wrzesien_2023_015

ENGLISH MASTER w naszej szkole!!!

Uczniowie naszej szkoły po raz kolejny wzięli udział w Konkursie Języka Angielskiego – English Master zorganizowanym przez Liceum Ogólnokształcące im. Piotra Skargi w Pułtusku. Konkurs składał się z dwóch etapów. W pierwszym etapie konkursu udział wzięło 34 uczniów naszej szkoły z klas 1, 2 i 3 technikum i liceum. W dniu 19 kwietnia 2024 roku w Zespole Szkól Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego odbył się drugi etap Konkursu Języka Angielskiego – English Master. W drugim etapie mazowieckim wzięło udział 5 naszych uczniów, którzy uzyskali najlepsze wyniki w I etapie konkursu: Pola Mączewska 1 TP Maja Matylda Barbarska 1 LO Bartosz Pietrzykowski 3 LO Karolina Kowalska 3 LO Maria Rzeczkowska 3 LO Uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!! Konkurs Języka Angielskiego English Master został wpisany na listę Mazowieckiego Kuratora Oświaty do wykazu zawodów wiedzy. Szkolnym koordynatorem konkursu była nauczycielka języka angielskiego p. Marina Prewęcka. W organizację konkursu zaangażowała się również nauczycielka języka angielskiego p. Ewa Fabisiak.

Skip to content