1
pakat-Erasmus-1
medal_dla_ZSZ_027
jubileusz_75_lecia_248
medal_dla_ZSZ_025
korowod_wrzesien_2023_010
korowod_wrzesien_2023_015

Szkolny Turniej Tenisa Stołowego

W naszej szkole został rozegrany Indywidualny Turniej Tenisa Stołowego. Miejscem rozgrywek była sala gimnastyczna. Turniej był skierowany do młodzieży Naszej placówki. Spotkanie rozpoczęło się powitaniem wszystkich na sali, wyjaśnieniu celu jakiemu był poświęcony czyli obchody Światowego Dnia Sportu. Rozpoczęcie turnieju poprzedziło losowanie, które zadecydowało także o kolejności rozgrywek w kategorii dziewcząt i chłopców. Uczestnicy turnieju mieli do dyspozycji 4 stoły. Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwali nauczyciele wychowania fizycznego. W każdej z grup zawodników do końca toczyły się zacięte rozgrywki o zwycięstwo w turnieju, a emocje udzielały się nawet doświadczonym graczom. Turniej przebiegał w zdrowej, sportowej atmosferze. Podczas zawodów można było zaobserwować duże zaangażowanie zawodników – co bardzo cieszyło organizatorów – oraz prezentowaną przez nich postawę fair-play. Wśród dziewcząt najlepsze okazały się zawodniczki: Julia Nowak z klasy I TLA – miejsce pierwsze Jula Baka I TLA – miejsce drugie Joanna Kańska 4 TEK – miejsce trzecie. W kategorii chłopców kolejno miejsca zajęli: Kacper Miecznikowski II TP – miejsce pierwsze Krystian Mórawski 3LO – miejsce drugie Gabriel Kamiński II TP – miejsce trzecie. Dziękujemy wszystkim zawodnikom za uczestnictwo w turnieju. Tym samym zapraszamy do brania udziału w kolejnych imprezach organizowanych przez nauczycieli wychowania fizycznego i mamy nadzieję na jeszcze większe zainteresowanie tego rodzaju wydarzeniami.

Skip to content