1
pakat-Erasmus-1
medal_dla_ZSZ_027
jubileusz_75_lecia_248
medal_dla_ZSZ_025
korowod_wrzesien_2023_010
korowod_wrzesien_2023_015

Spotkanie promocyjne w Ruszkowskim

4 kwietnia br. w ZSZ im. J. Ruszkowskiego w Pułtusku odbyło się spotkanie promocyjne szkoły, w którym uczestniczyli zaproszeni goście – dyrektorzy szkół podstawowych, wychowawcy, nauczyciele, a także przedstawiciele lokalnego samorządu, instytucji i firm, m.in. p. Maria Wodzyńska – Kierownik Samodzielnego Referatu Edukacji UM w Pułtusku, p. Janusz Borzyński – Dyrektor Cechu Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości. ,,ZSZ im. J. Ruszkowskiego w Pułtusku to szkoła ciesząca się popularnością wśród młodych ludzi i znana w środowisku lokalnym jako placówka, realizująca różnorodne projekty edukacyjne, podnoszące kompetencje młodzieży” – tymi słowami Dyrektor Zespołu – p. Anna Kmiołek – Gizara rozpoczęła spotkanie, podczas którego omówiła również ofertę edukacyjną oraz efekty modernizacji, wpływającej na wizerunek szkoły – nowoczesnej i innowacyjnej. Dynamiczny rozwój Zespołu doceniła też p. Katarzyna Jankowska -Sekretarz Powiat Pułtuski – Starostwo Powiatowe w Pułtusku, stwierdzając, że szkoła jest liderem w zakresie realizacji projektów. Podczas spotkania zostały podpisane porozumienia o współpracy z Mardom Home, reprezentowaną przez prezesa – p. Martę Kowalczyk oraz Batalionem Dowodzenia Wojsk Lądowych w Białobrzegach, reprezentowanym przez majora – p. Piotra Kamieńskiego, w którego imieniu umowę podpisał kapitan – p. Jakub Stępniak. Towarzyszył mu podporucznik – p. Hubert Kucharczyk z Wojskowego Centrum Rekrutacji w Wyszkowie. Na koniec dyrektor Zespołu podziękowała nauczycielom, którzy zorganizowali spotkanie – p. Dorocie Sobocińskiej i p. Aleksandrze Lasockiej.

Skip to content