1
pakat-Erasmus-1
medal_dla_ZSZ_027
jubileusz_75_lecia_248
medal_dla_ZSZ_025
korowod_wrzesien_2023_010
korowod_wrzesien_2023_015

Integracja wysokich lotów

Dnia 27 marca uczniowie klas 2 i 3 Technik Informatyk oraz 2 Technik Programista pod opieką
nauczycieli zawodu (Łukasza Dymkowskiego, Damiana Gołębiewskiego oraz Karola Kocyka), brali
udział w spotkaniu integracyjnym.

Wyposażeni w drony pozyskane w ramach projektu Fachowcy z Ruszkowskiego, uczniowie szkolnego Klubu Audio-Video postanowili uwiecznić całe wyjście. Dzień rozpoczął się od towarzyskich meczów piłki nożnej na boisku przy ulicy Widok, gdzie uczniowie mieli okazję wykazać się sportowym duchem oraz budować więzi zespołowe. Po zaciętej rywalizacji na boisku, grupa udała się na przystań miejską, aby cieszyć się wspólnym czasem w mniej formalnych okolicznościach.

Po drodze zatrzymaliśmy się w lokalnej restauracji, gdzie każdy mógł znaleźć coś dla siebie i zregenerować siły po sportowych emocjach. Wyjście to było doskonałą okazją do integracji uczniów, a także do spędzenia czasu na świeżym powietrzu w miłej atmosferze.
Dodatkową atrakcją tego dnia dla chętnych uczniów była możliwość sprawdzeni swoich sił i umiejętności w lotach dronem, szkoląc się pod okien bardziej doświadczonych kolegów z Klubu Audio-Video (Marcelego Zwierzyńskiego oraz Huberta Saksa).

Skip to content