1
Tekst akapitu (4)
medal_dla_ZSZ_027
jubileusz_75_lecia_248
medal_dla_ZSZ_025
korowod_wrzesien_2023_010
korowod_wrzesien_2023_015

Warsztaty fotograficzne w Ruszkowskim

Uzdolnieni uczniowie z Zespołu Kreatywnej Młodzieży, prowadzonego przez nauczycielki – p. Dorotę Sobocińską i p. Annę Świerczewską zdobyli nagrodę w konkursie zorganizowanym przez Enea – wicelidera w produkcji energii elektrycznej.

Zmontowany przez nich film edukacyjny o tematyce ekologicznej zdobył uznanie komisji konkursowej i grant finansowy, przeznaczony na rozwijanie pasji i talentów. W związku z tym młodzież uczestniczyła w warsztatach fotograficznych, prowadzonych przez p. Sylwię Wiśniewską. W ramach zajęć uczniowie mogli się zapoznać z podstawowymi zagadnieniami, dotyczącymi warsztatu pracy fotografa, a zdobyte umiejętności wykorzystać w realizacji kolejnych, ciekawych projektów.

Planujemy cykl spotkań, podczas których młodzież poszerzy wiedzę na temat szeroko pojętych multimediów.

Skip to content