1
medal_dla_ZSZ_027
medal_dla_ZSZ_025
jubileusz_75_lecia_248
korowod_wrzesien_2023_010
korowod_wrzesien_2023_015

Walentynki w Ruszkowskim

14 lutego oznacza tylko jedno – Walentynki! To wyjątkowy dzień, w którym możemy okazać miłość i troskę naszym bliskim. W Zespole Szkół Zawodowych im Jana Ruszkowskiego w Pułtusku również mogliśmy poczuć ducha Walentynek. Na korytarzach można było zobaczyć uczniów ubranych na czerwono, rozdawano walentynki, a nawet zorganizowano konkurs na najciekawsze przebranie walentynkowe dla całej społeczności Zespołu. Spośród grona pedagogicznego 1 miejsce zdobyła p. Danuta Filipiak, 2 miejsce – p. Agnieszka Olszewska, 3 miejsce – p. Marzena Staniszewska, natomiast 4 miejsce – p. wicedyrektor – Angelika Chrzanowska.

Z kolei wśród uczniów 1 miejsce zdobyła Zosia Bilik, 2 zaś miejsce przyznano Wiktorii Klarze z klasy 1 TR. W komisji konkursowej zasiadali: Dyrektor Zespołu – p. Anna Kmiołek – Gizara jako przewodnicząca, p. Dorota Sobocińska i p. Marlena Wasilewska oraz uczniowie z Samorządu Uczniowskiego – Wiktor Kaszuba i Piotr Kowalski. Dziękujemy Samorządowi wraz z opiekunami – p. Dorotą Sobocińską oraz p. Marleną Wasilewską za zorganizowanie konkursu oraz Mardom Home za ufundowanie nagród dla laureatów. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom, a wszystkim życzymy wesołego święta zakochanych!

Maria Rzeczkowska

Skip to content