1
pakat-Erasmus-1
medal_dla_ZSZ_027
jubileusz_75_lecia_248
medal_dla_ZSZ_025
korowod_wrzesien_2023_010
korowod_wrzesien_2023_015

Dzień Bezpiecznego Internetu

Delegacja informatyków z Zespołu Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego w Pułtusku w składzie Paweł Kiela, Damian Gołębiewski oraz Łukasz Dymkowski wzięła udział w wyjątkowym wydarzeniu poświęconym bezpieczeństwu w sieci. Uczestniczyli oni w Gali Dzień Bezpiecznego Internetu, która jest częścią szeroko zakrojonej inicjatywy promującej odpowiedzialne korzystanie z zasobów cyfrowych. Spotkanie to było doskonałą okazją do wymiany doświadczeń i zdobycia nowej wiedzy na temat najnowszych trendów i zagrożeń w cyberprzestrzeni. Więcej informacji na temat konferencji oraz jej celów można znaleźć na oficjalnej stronie wydarzenia: https://www.saferinternet.pl/dbi/konferencja-dbi.html. Inicjatywa ta ma kluczowe znaczenie dla podnoszenia świadomości na temat bezpieczeństwa online, co jest niezwykle istotne w dzisiejszym, szybko rozwijającym się świecie technologii.

Uczniowie naszej szkoły także mieli okazję do udziału w dyskusji o bezpiecznym zachowaniu w cyberprzestrzeni. Poruszane tematy związane z cyfrową higieną, zagrożeniami w mediach społecznościowych czy problemem child grooming’u pozwoliły zastanowić sie nad własnym postepowaniem i uświadomić uczniom ile czasu spędzają dziennie w internecie.

Skip to content