1
Tekst akapitu (4)
medal_dla_ZSZ_027
jubileusz_75_lecia_248
medal_dla_ZSZ_025
korowod_wrzesien_2023_010
korowod_wrzesien_2023_015

Faster, Higher, Stronger – together

Miło mi poinformować, że w naszej szkole będzie realizowany międzynarodowy projekt etwinning „Faster, Higher, Stronger – together”. Projekt zakłada przybliżenie idei Olimpijskich Igrzysk, promowanie dobrostanu uczniów nie tylko w aspekcie sportowym, ale i zdrowia psychicznego. Projekt jest efektem współpracy jaką nawiązała Pani Ewelina Sieńkowska na międzynarodowym seminarium w Bratysławie we wrześniu 2023 roku. W przedsięwzięcie zaangażowane są szkoły z Hiszpanii, Turcji, Polski oraz Francji. Młodzież w wieku 16-19 lat będzie realizowała zadania projektu.

Spotkanie inaugurujące koordynatorów projektu odbyło się przed feriami. Pierwszym elementem jest nawiązanie relacji między uczestnikami projektu na międzynarodowej platformie tweenspace. Uczniowie nawiązują interakcje poprzez rozmowy na czacie platformy, wszystko pod czujnym okiem nauczycieli – koordynatorów. Językiem komunikacji na platformie jest język angielski. O kolejnych naszych postępach będziemy Was na bieżąco informować!

Skip to content