1
pakat-Erasmus-1
medal_dla_ZSZ_027
jubileusz_75_lecia_248
medal_dla_ZSZ_025
korowod_wrzesien_2023_010
korowod_wrzesien_2023_015

„Asy Nauki” w naszej szkole!

„Asy Nauki” to projekt prowadzony przez Krajową Reprezentację Doktorantów, który jest odpowiedzią na rosnącą potrzebę wprowadzania nowych, angażujących narzędzi w edukacji i popularyzacji nauki. Gra należy do cenionego gatunku gier bitewnych i tak jak szachy wymaga od graczy podejmowania decyzji, których konsekwencje mogą przeważyć szale zwycięstwa na stronę jednego z dwóch graczy. Talia do gry zawiera karty. Każda z kart reprezentuje naukowca, zjawisko lub odkrycie naukowe w jednej z czterech dyscyplin nauki: fizyki, chemii, biologii i inżynierii.

A co ważne – jesteśmy jedną z 90 szkół w Polsce, która otrzymała pakiet 4 gier dla naszych uczniów! Gry dostępne są w sali B.17.

Projekt realizowany w ramach zadania publicznego „Program Wsparcia Edukacji – Innowacyjna Edukacja”. Zapraszamy!

Ewelina Sieńkowska

Skip to content