I Mikołajkowy Turniej Koszykówki 3X3

Wspaniała zabawa, bardzo dobra frekwencja i organizacja oraz poziom meczów. na wysokim poziomie to wszystko można było oglądać podczas turnieju koszykarskich trójek zorganizowanego z okazji Mikołajek.
Punktualnie o godzinie 8.30 zmagania rozpoczęła Pani dyrektor Anna Kmiołek – Gizara. Po krótkim przemówieniu oraz przypomnieniu zasad obowiązujących podczas gry przez Szymona Śladowskiego zabrzmiał pierwszy gwizdek.

W imprezie wzięło udział 17 drużyn, w sumie około 80 zawodników. Rywalizacja zakończyła się następująco:

• Miejsce I zdobyła drużyna z klasy II TL w składzie Tomasz Wydra, Filip Gorczyński, Igor Pik, Adam Piotrowski.
  • Miejsce II uczniowie z klas IV LO i IV TL w składzie Mikołaj Kwiatkowski, Alan Ziółkowski, Wiktor Zglejszewski, Marcin Prusinowski, Mateusz Kazimierczak
  • Miejsce III uczniowie z klasy III TL w składzie Michał Obidziński, Damian Gawroński, Patryk Łada, Szymon Zawada, Karol Skrzecz

Wszyscy uczestnicy byli tego dnia zwycięzcami, a oprócz medali za pierwsze trzy miejsca każdy otrzymał słodki upominek. Gratulujemy wszystkim drużynom zaangażowania i wspaniałej gry.

Nauczyciele wychowania fizycznego