1
pakat-Erasmus-1
medal_dla_ZSZ_027
jubileusz_75_lecia_248
medal_dla_ZSZ_025
korowod_wrzesien_2023_010
korowod_wrzesien_2023_015

Olimpiada logistyczna w Ruszkowskim

17 listopada br. uczniowie klas: II TL, III TL, IV TL oraz V TLp wzięli udział w VIII edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno – Logistycznej, zorganizowanej przez Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Gdańskiego. Honorowy patronat nad przedsięwzięciem objęło Ministerstwo Edukacji Narodowej. Uczestnicy w ciągu 35 minut rozwiązywali  test, składający się z 30 pytań jednokrotnego wyboru. Celem konkursu było przede wszystkim upowszechnienie wiedzy i umiejętności oraz wykształcenie kompetencji społecznych w zakresie transportu, spedycji i logistyki. Udział w olimpiadzie to dodatkowa motywacja do dalszej pracy oraz możliwość rozwijania pasji i zainteresowań związanych z zawodem. Wyniki zmagań poznamy w grudniu. Szkolni opiekunowie: pani Małgorzata Duło, pani Patrycja Zajączkowska

Skip to content