Kolejne sukcesy sportowe…

19. 10. 2023 r. odbyły się Mistrzostwa Powiatu Pułtuskiego w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców. Uczniowie pod opieką nauczycieli wychowania fizycznego: Mileny Figurskiej – Wróblewskiej oraz Grzegorza Miłoszewskiego liczną grupą wyruszyli na Stadion Miejski, aby reprezentować naszą szkołę.

Wszystkie biegi odbyły się na dystansie 1000m zarówno dla dziewcząt jak i dla chłopców.
Najlepsze wyniki uzyskali :

• w kategorii wiekowej 2006 i starsi – Parzychowski Michał (I miejsce) z klasy IV TEK, Obiedziński Michał (III miejsce) z klasy III TL
  • w kategorii wiekowej 2007 i młodsi – Konrad Lesiński (II miejsce) z klasy I TI.

Liczna grupa uczniów zajęła miejsca w czołowej dziesiątce, co również zagwarantowało im występ w zawodach na wyższym szczeblu, który to zaplanowany jest na wiosnę w Ciechanowie.

Wszystkim uczestnikom zmagań gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.