1
Tekst akapitu (4)
medal_dla_ZSZ_027
jubileusz_75_lecia_248
medal_dla_ZSZ_025
korowod_wrzesien_2023_010
korowod_wrzesien_2023_015

Październik miesiącem zdrowia psychicznego

Miesiąc październik ogłaszamy miesiącem zdrowia psychicznego . Dobrostan psychiczny, ograniczenie stresu, dbałość o zdrowie to podstawowe potrzeby osobiste każdego człowieka. Aby zwrócić uwagę na problemy młodych ludzi , wesprzeć ich w trudnych chwilach podejmiemy szereg działań związanych z ochroną zdrowia psychicznego . 10 października przypada Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego . W tym dniu młodzież naszej szkoły została wyposażona w wiedzę z zakresu zdrowia , a także otrzymała numery instytucji pomocowych do wykorzystania w razie kryzysu . Pamiętaj ! Zawsze możesz zwrócić się o pomoc do specjalistów szkolnych . Kolejne działania przez nami . CDN…

Skip to content