5 października w naszej szkole odbyły się miedzy klasowe zawody w piłkę nożną. Do rywalizacji o medale zgłosiło się 16 drużyn. Podczas otwarcia zostały przekazane zawodnikom wskazówki i informacje dotyczące gry oraz życzenia gry fair play, sportowej rywalizacji oraz samych zwycięstw.
W przygotowania do zawodów byli zaangażowani wszyscy nauczyciele wychowania fizycznego, jednak pierwszy gwizdek należał do głównego organizatora P. Grzegorza Miłoszewskiego, po którym uczniowie rozpoczęli zmagania o zwycięstwo.

Rywalizacja między drużynami była bardzo zacięta, a emocje ogromne. Wszystkie mecze stały na wysokim poziomie i przy dużym zaangażowaniu wszystkich grających. Do meczów półfinałowych awansowały drużyny 4 LO, 1 TI, 1 TLA i 2 TL, jednak to drużyny z klas 4 LO i 2 TL awansowały do wielkiego finału.

Mecz o złoty medal nie został rozstrzygnięty w regulaminowym czasie i o zwycięstwie decydowały rzuty karne. I tak po czterech kolejkach wyłoniony został zwycięzca turnieju – klasa 2 TL w skaładzie: Filip Gorczyński, Igor Pik, Błażej Lesiński, Tomasz Wydra, Adam Piotrowski, Michał Drzewiecki, Kacper Ciesielski, Antoni Kacprzycki.

Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy!