1
pakat-Erasmus-1
medal_dla_ZSZ_027
jubileusz_75_lecia_248
medal_dla_ZSZ_025
korowod_wrzesien_2023_010
korowod_wrzesien_2023_015

Jubileusz 75-lecia Zespołu Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego w Pułtusku

Ostatnie dni w naszej szkole były czasem wytężonej pracy, wszak przygotowania do podsumowań Roku Jubileuszowego były nie lada wyzwaniem. Powoli opada kurz emocji, w planach kolejna niespodzianka dla naszych emerytowanych nauczycieli, więc pozostajemy na zwiększonych obrotach i w świątecznej atmosferze.

Wkrótce podzielimy się z Wami naszym zbiorem zdjęć i filmem z tych szczególnych dla nas dni, a dziś to, co otrzymaliśmy od naszych gości – życzenia, gratulacje i żywy dowód uznania, który rosnąc będzie przypominał o dniach, które dziś stają się historią.

Dziękujemy wszystkim za obecność, pamięć i dobre słowa. Zapraszamy do obejrzenia poniższej galerii:

Skip to content