1
pakat-Erasmus-1
medal_dla_ZSZ_027
jubileusz_75_lecia_248
medal_dla_ZSZ_025
korowod_wrzesien_2023_010
korowod_wrzesien_2023_015

Spotkanie zamykające Rok Jubileuszowy 75-lecia naszej Szkoły

15 dzień września na długo pozostanie w naszej pamięci. Tego dnia mury naszej szkoły zapełnili absolwenci, którzy, niejednokrotnie po dziesiątkach lat, powrócili do swojej szkoły. Nie zabrakło także przedstawicieli lokalnych władz oraz przyjaciół Szkoły, których w tak uroczystym dniu nie mogło przecież zabraknąć.

Podsumowanie Roku Jubileuszowego 75-lecia Zespołu Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego w Pułtusku było okazją do pochwalenia się świeżo wyremontowaną częścią szkoły. Sama uroczystość odbyła się na praktycznie nieużywanej sali gimnastycznej, drobne prace wykończeniowe trwały dosłownie do ostatniej chwili.

Podczas spotkania zaprezentowany został film o historii Zespołu, niespodzianką był występ Orkiestry Dętej złożonej z absolwentów i przyjaciół Szkoły, którą – jak za dawnych lat – poprowadził kapelmistrz Jacek Gierek.

Było nam niezmiernie miło, że spotkanie swoją obecnością zaszczycili wnukowie naszego Patrona, Jana Ruszkowskiego – Delfina i Bartłomiej, którzy podzielili się kilkoma historiami z życia swego dziadka.

Zwieńczeniem Uroczystości był słodki poczęstunek – tort, który dzielili między uczestników spotkania byli dyrektorzy – Stanisław Szolc, Tadeusz Miłoszewski, Andrzej Krawczyński, Jarosław Druchniak oraz obecna Pani Dyrektor Anna Kmiołek-Gizara.

Zapraszamy do obejrzenia filmu o historii naszej Szkoły, którego premiera miała miejsce na Spotkaniu Jubileuszowym:

Skip to content