1
pakat-Erasmus-1
medal_dla_ZSZ_027
jubileusz_75_lecia_248
medal_dla_ZSZ_025
korowod_wrzesien_2023_010
korowod_wrzesien_2023_015

Fachowcy z Ruszkowskiego na stażach

Początek wakacji nie dla wszystkich uczniów Zespołu Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego w Pułtusku oznaczał długo wyczekiwany odpoczynek. Co prawda książki i zeszyty można było odłożyć na bok, jednak dla 36 osób lipiec to czas zdobywania praktycznej wiedzy i umiejętności w realnych warunkach pracy.

W ramach projektu Fachowcy z Ruszkowskiego – nowoczesne kształcenie w branży informatycznej
i logistycznej w ZSZ im. J. Ruszkowskiego
36 uczniów naszej szkoły zdecydowało się na podnoszenie swoich kompetencji zawodowych także podczas wakacji. Dzięki współpracy szkoły z lokalnymi firmami staże odbywają się w następujących miejscach: Cech Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości w Pułtusku, ComPakt – sklep i serwis komputerowy, Dom Polonii w Pułtusku, ETI Polam, HammerHead, Konsultant, Mardom, Pułtuskie Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych, Sanimax.

Dziękujemy pracodawcom za umożliwienie odbywania stażu uczniom naszej szkoły.

Skip to content