1
Tekst akapitu (4)
medal_dla_ZSZ_027
jubileusz_75_lecia_248
medal_dla_ZSZ_025
korowod_wrzesien_2023_010
korowod_wrzesien_2023_015

Zakończenie roku szkolnego 2022/2023

W piątek 23 czerwca dobiegł końca rok szkolny 2022/2023. W tym dniu miała miejsce uroczystość, podczas której uczniowie z najlepszymi wynikami w nauce i wzorowym zachowaniem odebrali świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody ufundowane przez Zarząd Powiatu w Pułtusku. Nagrody wręczono także uczniom i klasom z najlepszą frekwencją. W Zespole Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego władze powiatu reprezentowała Wicestarosta Pułtuski Beata Jóźwiak, która nagrodziła następujących uczniów:

  • Maria Rzeczkowska klasa II I LO
  • Michał Szerewicz klasa III Technikum nr 1 w zawodzie technik informatyk
  • Natalia Ślesik klasa I Branżowej Szkoły I stopnia

Na uroczystości pożegnaliśmy uczniów klasy trzeciej Branżowej Szkoły I Stopnia, którzy zakończyli kolejny etap edukacji.

Gratulujemy wszystkim uczniom wyników osiągniętych w tym roku szkolnym. Życzymy udanych i bezpiecznych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu!.

Skip to content