1
pakat-Erasmus-1
medal_dla_ZSZ_027
jubileusz_75_lecia_248
medal_dla_ZSZ_025
korowod_wrzesien_2023_010
korowod_wrzesien_2023_015

Pułtuskie Targi Pracy i Przedsiębiorczości 2023

W dniu 12 maja br., na terenie Powiatowego Urzędu Pracy w Pułtusku, Dyrektor naszej szkoły Pani Anna Kmiołek-Gizara, nauczycielka przedmiotów ekonomicznych Pani Marzena Staniszewska-Szeliga i uczniowie klasy 3 Tek wzięli udział w „Pułtuskich Targach Pracy i Przedsiębiorczości 2023”.

Targi zorganizowane były przez PUP przy współudziale Cechu Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości w Pułtusku. Wydarzenie objął Honorowym Patronatem Starosta Pułtuski, zaś Patronat Medialny sprawowała Pułtuska Gazeta Powiatowa. Tegorocznym Targom Pracy towarzyszyła promocja trzech, podjętych przez Polskę i Unię Europejską, inicjatyw: „Dni Otwartych Funduszy Europejskich”, „Europejskiej Puli Talentów – EU Talent Pool – Pilot” – programu pilotażowego skierowanego do obywateli Ukrainy oraz „Europejskiego Roku Umiejętności”.

Celem Targów było zapoznanie się z możliwościami jakie daje obecny rynek pracy, przybliżenie planów rekrutacyjnych lokalnych firm oraz zapoznanie uczestników Targów ze specyfiką pracy w lokalnych przedsiębiorstwach.

Skip to content