1
Tekst akapitu (4)
medal_dla_ZSZ_027
jubileusz_75_lecia_248
medal_dla_ZSZ_025
korowod_wrzesien_2023_010
korowod_wrzesien_2023_015

Uczennice naszej szkoły w III etapie Ogólnopolskiej Olimpiady Zawodowej

11 maja 2023 roku w auli Politechniki Lubelskiej, odbył się III etap Ogólnopolskiej Olimpiady Zawodowej „Rok przed dyplomem”, w którym uczestniczyły dwie uczennice naszej szkoły- Sylwia Wierzbicka z klasy 4TLP i Zuzanna Pomaska z klasy 4TLG. Uczniowie, którzy przybyli na etap ogólnopolski pod opieką 41 nauczycieli,  sprawdzali swoją wiedzę z zakresu 17 kwalifikacji zawodowych. Wydarzenie objęte jest  patronatem honorowym: Ministrem Edukacji i Nauki, Marszałkiem Województwa Lubelskiego, Lubelskim Kuratorem Oświaty, Prezydentem Miasta Lublin, Rektorem Politechniki Lubelskiej, Polskim Towarzystwem Informatycznym, Fundacja VCC. Organizatorami Olimpiady są: Lubelskie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli, Politechnika Lubelska, Zespół Szkół Energetycznych im. prof. Kazimierza Drewnowskiego w Lublinie. Opiekunem podczas wyjazdu była Pani Małgorzata Duło. Trzymamy kciuki za Zuzię i Sylwię!

Skip to content