1
pakat-Erasmus-1
medal_dla_ZSZ_027
jubileusz_75_lecia_248
medal_dla_ZSZ_025
korowod_wrzesien_2023_010
korowod_wrzesien_2023_015

Warsztaty montażu video

Grupa uczniów przygotowujących się do realizacji projektu edukacyjnego pod czujnym okiem pana Sławomira Jaskulskiego poznała możliwości wykorzystania urządzeń mobilnych takich jak tablety czy telefony przy montażu prostych materiałów video. Dziś montażystą może być każdy z nas – bez posiadania drogiego i super wydajnego komputera czy profesjonalnego oprogramowania do edycji klipów filmowych. Wszystko mamy w zasięgu swoich możliwości, dosłownie na wyciągnięcie dłoni. Wystarczy wyciągnąć telefon z kieszeni, zainstalować jeden z darmowych programów lub skorzystać z edytorów on-line i… czekać na Oskara.

Wszystko to przed naszymi uczniami, śledźcie na bieżąco ich postępy.

Skip to content