1
Tekst akapitu (4)
medal_dla_ZSZ_027
jubileusz_75_lecia_248
medal_dla_ZSZ_025
korowod_wrzesien_2023_010
korowod_wrzesien_2023_015

Dziękujemy za wszystko, Pani Profesor!

Ferie to czas odpoczynku. Zasłużonego. Ładujemy akumulatory, by chęci i zapału do pracy starczyło na kilka najbliższych miesięcy. Aż do wakacji. Na ten czas czekają z niecierpliwością zarówno uczniowie jak i nauczyciele.

Dla jednej z naszych koleżanek początek ferii oznaczał jednocześnie czas czegoś zupełnie nowego. Coś się kończy… i coś się zaczyna. Długoletnia nauczycielka języka polskiego, pani Marianna Jabłońska, postanowiła skorzystać z możliwości, jaką w pewnym momencie życia oferuje wszystkim obywatelom państwo. Emerytura. Zasłużona, choć mamy wrażenie, że za wczesna. Już za Panią tęsknimy, Pani Profesor!

Swoją wychowawczynię i nauczycielkę pożegnali uczniowie klasy 1 LO oraz przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego. Nie zabrakło oczywiście ciepłych słów od Dyrekcji szkoły oraz koleżanek i kolegów z pracy. Tort, którym uraczyła nas Pani Marianna choć na chwilę osłodził nam gorzką chwilę pożegnania. Dziękujemy za czas poświęcony w wychowanie młodzieży, trudną pracę nauczyciela i życzymy samych sukcesów w nowej rzeczywistości!

Skip to content