1
Tekst akapitu (4)
medal_dla_ZSZ_027
jubileusz_75_lecia_248
medal_dla_ZSZ_025
korowod_wrzesien_2023_010
korowod_wrzesien_2023_015

Dzień Bezpiecznego Internetu 2023

7.02.2023 r. nauczyciele Zespołu Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego w Pułtusku wzięli udział w prestiżowej Gali „Dzień Bezpiecznego Internetu”. To ważne wydarzenie pozwoliło im na pozyskanie cennych informacji i umiejętności dotyczących bezpieczeństwa w sieci, co jest niezwykle istotne dla nauczycieli i ich uczniów, którzy coraz częściej korzystają z cyfrowych narzędzi. W trakcie wydarzenia mieli okazję wysłuchać prelekcji o najnowszych trendach i zagrożeniach związanych z bezpieczeństwem w Internecie, a także wymienić się doświadczeniami z innymi uczestnikami. Wyniesiona z Gali wiedza pozwoli na jeszcze lepsze przekazywanie uczniom ważnych informacji dotyczących bezpieczeństwa w sieci, a także na stworzenie bardziej skutecznych strategii edukacyjnych.

Uczestnictwo w tym ważnym wydarzeniu to kolejny krok w rozwoju zawodowym nauczycieli, a także zaangażowanie się w ważne dla społeczeństwa tematy. Można powiedzieć, że nauczyciele byli ambasadorami swojej szkoły i świadomie włączyli się w działania na rzecz bezpiecznego Internetu. Ich zaangażowanie i chęć rozwoju z pewnością przełożą się na jeszcze lepszą jakość nauczania i bezpieczeństwo młodzieży w sieci. W składzie uczestniczącym w Gali „Dzień Bezpiecznego Internetu” znaleźli się nauczyciele: Paweł Kiela, Łukasz Dymkowski i Damian Gołębiewski.

Dzień po Gali uczniowie Zespołu uczestniczyli w zajęciach, na których mogli wysłuchać najciekawszych wystąpień.

Powyższy artykuł jest wyjątkowy nie ze względu na rangę wydarzenia i aktualność poruszanych na spotkaniu zagadnień, ale ze względu na fakt, iż – w ramach eksperymentu – treść w całości wygenerowana została przez algorytmy sztucznej inteligencji. Jak myślicie, czuć w nim błysk geniuszu programu?

Skip to content