Aleja Tysiąclecia 12, 06-100 Pułtusk
Medal „Za zasługi dla Miasta Pułtuska” dla ZSZ im. J. Ruszkowskiego
Medal „Za zasługi dla Miasta Pułtuska” dla ZSZ im. J. Ruszkowskiego

W sobotę, 16 września 2023 r. która odbyła się uroczysta Sesja Rady Miejskiej w Pułtusku podczas której Rada w dowód uznania za znaczące osiągnięcia na rzecz Miasta Pułtuska i jego mieszkańców podjęła uchwały w sprawie nadania medali „Za zasługi dla Miasta Pułtuska”. Jest nam niezmiernie miło, że w gronie zasłużonych znalazła się nasza Szkoła. To wielki zaszczyt dla społeczności Zespołu Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego w Pułtusku, która przez lata budowała szkołę, nie zapominając o mieście i jego mieszkańcach. Z uzasadnieniem możecie Państwo zapoznać się pod tym linkiem: pobierz Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego podniosłego wydarzenia:

korowod_wrzesien_2023_010
medal_dla_ZSZ_025
medal_dla_ZSZ_027
jubileusz_75_lecia_248
korowod_wrzesien_2023_015
Spotkanie zamykające Rok Jubileuszowy 75-lecia naszej Szkoły
Spotkanie zamykające Rok Jubileuszowy 75-lecia naszej Szkoły

15 dzień września na długo pozostanie w naszej pamięci. Tego dnia mury naszej szkoły zapełnili absolwenci, którzy, niejednokrotnie po dziesiątkach lat, powrócili do swojej szkoły. Nie zabrakło także przedstawicieli lokalnych władz oraz przyjaciół Szkoły, których w tak uroczystym dniu nie mogło przecież zabraknąć. Podsumowanie Roku Jubileuszowego 75-lecia Zespołu Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego w Pułtusku było okazją do pochwalenia się świeżo wyremontowaną częścią szkoły. Sama uroczystość odbyła się na praktycznie nieużywanej sali gimnastycznej, drobne prace wykończeniowe trwały dosłownie do ostatniej chwili. Podczas spotkania zaprezentowany został film o historii Zespołu, niespodzianką był występ Orkiestry Dętej złożonej z absolwentów i przyjaciół Szkoły, […]

Dzień Bezpiecznego Internetu 2023

7.02.2023 r. nauczyciele Zespołu Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego w Pułtusku wzięli udział w prestiżowej Gali „Dzień Bezpiecznego Internetu”. To ważne wydarzenie pozwoliło im na pozyskanie cennych informacji i umiejętności dotyczących bezpieczeństwa w sieci, co jest niezwykle istotne dla nauczycieli i ich uczniów, którzy coraz częściej korzystają z cyfrowych narzędzi. W trakcie wydarzenia mieli okazję wysłuchać prelekcji o najnowszych trendach i zagrożeniach związanych z bezpieczeństwem w Internecie, a także wymienić się doświadczeniami z innymi uczestnikami. Wyniesiona z Gali wiedza pozwoli na jeszcze lepsze przekazywanie uczniom ważnych informacji dotyczących bezpieczeństwa w sieci, a także na stworzenie bardziej skutecznych strategii edukacyjnych.

Uczestnictwo w tym ważnym wydarzeniu to kolejny krok w rozwoju zawodowym nauczycieli, a także zaangażowanie się w ważne dla społeczeństwa tematy. Można powiedzieć, że nauczyciele byli ambasadorami swojej szkoły i świadomie włączyli się w działania na rzecz bezpiecznego Internetu. Ich zaangażowanie i chęć rozwoju z pewnością przełożą się na jeszcze lepszą jakość nauczania i bezpieczeństwo młodzieży w sieci. W składzie uczestniczącym w Gali „Dzień Bezpiecznego Internetu” znaleźli się nauczyciele: Paweł Kiela, Łukasz Dymkowski i Damian Gołębiewski.

Dzień po Gali uczniowie Zespołu uczestniczyli w zajęciach, na których mogli wysłuchać najciekawszych wystąpień.

Powyższy artykuł jest wyjątkowy nie ze względu na rangę wydarzenia i aktualność poruszanych na spotkaniu zagadnień, ale ze względu na fakt, iż – w ramach eksperymentu – treść w całości wygenerowana została przez algorytmy sztucznej inteligencji. Jak myślicie, czuć w nim błysk geniuszu programu?

Skip to content