1
pakat-Erasmus-1
medal_dla_ZSZ_027
jubileusz_75_lecia_248
medal_dla_ZSZ_025
korowod_wrzesien_2023_010
korowod_wrzesien_2023_015

Wigilia… Dziwny urok kryje się dla nas w tym jednym prostym słowie

Święta Bożego Narodzenia to czas pełen magii,  kojarzony z rodziną, choinką i kolędami. Czas, na który czeka się z niecierpliwością, pełen spokoju, ciepła i radości.

W okresie Bożego Narodzenia są chwile, dzięki którym stajemy się bardziej wrażliwi i serdeczni, bliscy i potrzebni. Z Bożym Narodzeniem wiąże się szereg pięknych zwyczajów, które wpisane są w polską tradycję. Jednym z takich zwyczajów jest wspólne kolędowanie.

Uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego w Pułtusku wspólnie z Dyrekcją i nauczycielami, nawiązując do Bożonarodzeniowej tradycji, spotkali się na wspólnym kolędowaniu. W rodzinnej atmosferze przy dźwiękach świątecznej muzyki zabrzmiały życzenia  zdrowych i wesołych Świąt.

Przedstawiciele naszej szkoły uczestniczyli również w wigilii zorganizowanej przez Urząd Miejski i Starostwo Powiatowe na rynku miasta oraz dodatkowo wprowadzili w nastrój świąteczny gości zaproszonych na spotkanie opłatkowe w Domu Polonii.

Skip to content