1
pakat-Erasmus-1
medal_dla_ZSZ_027
jubileusz_75_lecia_248
medal_dla_ZSZ_025
korowod_wrzesien_2023_010
korowod_wrzesien_2023_015

Urodziny inne niż zwykle

Zespół Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego w Pułtusku w tym roku szkolnym obchodzi jubileusz 75-lecia. Program obchodów jest  inny niż zwykle. 6.12.2022 r. zorganizowano urodziny szkoły.  Tego dnia odwiedzili nas ks. Infułat Wiesław Kosek, Maria Korbal – Przewodnicząca Powiatowego oddziału ZNP,  Dorota Polewaczyk z Fundacji Art-Heart, sąsiedzi szkoły – Aldona Iniarska – Dyrektor SOSW, Wiesław Cieńkowski – Kierownik SOSW, emerytowani nauczyciele: Zofia Wróbel, Włodzimierz Wróbel i Genowefa Lech.

Chór szkolny zaśpiewał sto lat i okolicznościowe utwory. Był tort i życzenia od gości. Gospodarze klas odebrali dla swoich koleżanek i kolegów cukierki. Dzień urodzin szkoły  uczniowie mogli uwiecznić na zdjęciu przy okolicznościowej ściance. Ks. Infułat Wiesław Kosek podarował społeczności szkolnej album „Dni Patrona Miasta Pułtuska Świętego Mateusza” z dedykacją.

Pani Zofia Wróbel przeniosła uczniów do czasów jej pracy w ZSZ wierszem o szkole własnego autorstwa.

Skip to content