1
medal_dla_ZSZ_027
medal_dla_ZSZ_025
jubileusz_75_lecia_248
korowod_wrzesien_2023_010
korowod_wrzesien_2023_015

Spotkanie z przedstawicielem komendy powiatowej w Pułtusku 

Spotkanie z mł. asp. Magdą Bielińską dotyczyło odpowiedzialności karnej nieletnich, cyberprzemocy i hejtu w sieci. Klasa 1Tp i 2Ti poznały swoje prawa i obowiązki oraz konsekwencje za ich nieprzestrzeganie, a także najnowsze zmiany w prawie, dotyczące kwestii odpowiedzialności nieletnich. Uczniowie dowiedzieli się również w jaki sposób przejawia się cyberprzemoc i hejt w sieci oraz jakie mogą być długoterminowe konsekwencje takiego działania. Młodzież wysłuchała wykładu z uwagą i zainteresowaniem. Na koniec uczniowie zostali zachęceni do rozważenia pracy w policji jako przyszłej drogi zawodowej. Poznali proces rekrutacji oraz możliwe ścieżki kariery w policji.

Organizatorzy spotkania: Damian Gołębiewski, Łukasz Dymkowski 

Skip to content