1
pakat-Erasmus-1
medal_dla_ZSZ_027
jubileusz_75_lecia_248
medal_dla_ZSZ_025
korowod_wrzesien_2023_010
korowod_wrzesien_2023_015

,,Zwolnieni z teorii” w Ruszkowskim

Od kilku lat uczniowie i nauczyciele ZSZ im. J. Ruszkowskiego w Pułtusku biorą udział w ogólnopolskiej akcji społecznej Zwolnieni z Teorii . Kilka razy nasza szkoła została uhonorowana statuetką Brązowego Wilka. 19 września br. uczniowie klas 4TI, 4TIG, 3TI oraz 2LO uczestniczyli w spotkaniu informacyjnym z trasowiczką akcji ,,Zwolnieni z teorii” – Martą Burzyńską. Mamy nadzieję, że w bieżącym roku szkolnym realizowane przez młodzież z Zespołu projekty edukacyjne zostaną docenione przez kapitułę. Opiekę nad młodzieżą sprawują – p. Dorota Sobocińska i p. Anna Świerczewska. Grupom uczniów zaangażowanych w akcję ,,Zwolnieni z teorii” życzymy powodzenia!

Galeria zdjęć

Skip to content