1
Tekst akapitu (4)
medal_dla_ZSZ_027
jubileusz_75_lecia_248
medal_dla_ZSZ_025
korowod_wrzesien_2023_010
korowod_wrzesien_2023_015

Zakończenie roku szkolnego 2021/2022 w Ruszkowskim

24 czerwca br. w ZSZ im. J.Ruszkowskiego w Pułtusku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. W spotkaniu uczestniczyli: Wicestarosta Pułtuski – p. Beata Jóźwiak, Dyrektor Cechu Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości – p. Janusz Borzyński oraz przewodnicząca Rady Rodziców – p.Magdalena Kubecka. Uroczystość rozpoczęła dyrektor Zespołu – p. Anna Kmiołek – Gizara, która powitała wszystkich gości. Społeczność szkoły minutą ciszy uczciła pamięć wszystkich, którzy odeszli. Podczas uroczystości wręczono nagrody dla uczniów z najlepszymi wynikami w nauce. Wicestarosta Pułtuski – p. Beata Jóźwiak przekazała wyróżnienie Michałowi Szerewiczowi z klasy 2 Tip, Marii Rzeczkowskiej z klasy I LO i Lesi Drozd z klasy 3 BW, natomiast Dyrektor Cechu Rzemiosł Różnych i Przedsiebiorczosci – p. Janusz Borzyński wręczył nagrodę dla najlepszego absolwenta z Branżowej Szkoły I Stopnia (Lesia Drozd) oraz dla ucznia z najlepszym wynikiem z kształcenia zawodowego na turnusach i u pracodawcy (Lesia Drozd, Dawid Tetwejer, Mateusz Gucejt i Dominik Młynkowski)
Firma Mardom PRO uhonorowała najbardziej kreatywnych uczniów z klasy I LO biznesowo-menadżerskiej: Marię Rzeczkowską, Bartosza Pietrzykowskiego oraz Kingę Borucką.
Podczas spotkania dyrektor szkoły pożegnała odchodzących nauczycieli – p. Bożenę Zadworną odchodzącą na emeryturę, p. Jadwigę Budziszewska, p. Roberta Dynaka, p. Marię Brzozowską – zmieniającą miejsce pracy, i księdza Sebastiana Pakulskiego zmieniającego parafię.
Świadectwa kończącym szkołę uczniom klasy 3 Branżowej Szkoły I Stopnia wręczyła wychowawczyni – p. Marta Wójtowicz – Gajkowska. Dyrektor – p. Anna Kmiołek – Gizara wraz z wychowawcami wręczyła nagrody uczniom, którzy otrzymali promocję z wyróżnieniem, osobom z najwyższą frekwencją oraz młodzieży angażującej się w przedsięwzięcia i projekty edukacyjne. Nagrody dla klas z najwyższa średnią odebrali: Michał Szerewicz z 2 TI, Bartosz Pietrzykowski z 1 LO i Lesia Drozd z 3 BW. Częścią uroczystości było również przekazanie sztandaru uczniom młodszych klas, nadzorowane przez p. Artura Mańkowskiego
Na zakończenie uczniowie podziękowali Dyrekcji, nauczycielom, wszystkim pracownikom szkoły za trud i wysiłek włożony w edukację, życząc jednocześnie spokojnych wakacji.
Dziękujemy firmom wspierającym działalność szkoły: firmie Mardom, Polmlek, Hurtowni Sarna, Lodziarni Pułtuskiej, kawiarni Pani Kawka, firmie Drogi i Mosty oraz Domowi Polonii w Pułtusku
Uroczystość prowadziła przedstawicielka Samorządu Uczniowskiego – Karolina Kowalska. 

Galeria zdjęć

Skip to content