1
medal_dla_ZSZ_027
medal_dla_ZSZ_025
jubileusz_75_lecia_248
korowod_wrzesien_2023_010
korowod_wrzesien_2023_015

Ruszkowiacy na gali Zwolnionych z teorii

W bieżącym roku szkolnym dwie grupy uczniów realizowały projekty edukacyjne ,,Internetowi Aborygeni” i ,,Pasjonaci Informatyki” w ramach ogólnopolskiej akcji społecznej Zwolnieni z teorii.

19 maja br. w Warszawie odbyła się gala finałowa, podsumowująca roczne działania zespołów młodzieżowych.

Projekt uczniów naszej szkoły ,,Internetowi Aborygeni”, dotyczący kompetencji cyfrowych młodych ludzi, otrzymał nagrodę Brązowego Wilka, a ZSZ im. J. Ruszkowskiego uplasował się na 187 pozycji w Polsce ( na 371 ).W uroczystości uczestniczyły również koordynatorki projektów – p. Dorota Sobocińska, p. Marlena Wasilewska, p. Anna Świerczewska oraz dyrektor Zespołu – p. Anna Kmiołek – Gizara. Aktywnych społecznie uczniów wspierały instytucje : ING BANK, portal ONET oraz Allegro.

Czas spędzony podczas gali finałowej był dla uczniów niewątpliwie źródłem inspiracji i pomysłów na kolejne projekty edukacyjne. Nagrodzonym uczniom serdecznie gratulujemy! Dziękujemy Radzie Rodziców ZSZ. im J. Ruszkowskiego za opłacenie przejazdu do Warszawy.

Skip to content