1
medal_dla_ZSZ_027
medal_dla_ZSZ_025
jubileusz_75_lecia_248
korowod_wrzesien_2023_010
korowod_wrzesien_2023_015

Kolejne wieści z Grecji

Naszym koleżankom i kolegom w Grecji nie jest łatwo. Choć nikt nie obiecywał, że łatwo będzie. Można było się domyślić, że w tak pięknych okolicznościach przyrody, gdy pogoda dopisuje, ciężko będzie skupić się na realizacji programu warsztatów muzycznych i fotograficznych. Opiekunowie robią co mogą, by zmobilizować młodzież do pracy, dbając o sprawność umysłową i fizyczną swoich podopiecznych. Wspólnie przygotowane posiłki (swoją drogą wiecie, że każda przygotowana przez nich sałatka była grecką?) pozwoliły nabrać sił przed treningiem. Tężyzna fizyczna przydała się podczas zwiedzania okolicy. Żadne słowa nie są w stanie przekazać piękna, które mogą podziwiać uczniowie i nauczyciele naszej szkoły. Jego fragmenty możecie zobaczyć na przesłanych zdjęciach.

Czekamy na więcej, może jakiś efekt warsztatów muzycznych?

Skip to content