Aleja Tysiąclecia 12, 06-100 Pułtusk
Medal „Za zasługi dla Miasta Pułtuska” dla ZSZ im. J. Ruszkowskiego
Medal „Za zasługi dla Miasta Pułtuska” dla ZSZ im. J. Ruszkowskiego

W sobotę, 16 września 2023 r. która odbyła się uroczysta Sesja Rady Miejskiej w Pułtusku podczas której Rada w dowód uznania za znaczące osiągnięcia na rzecz Miasta Pułtuska i jego mieszkańców podjęła uchwały w sprawie nadania medali „Za zasługi dla Miasta Pułtuska”. Jest nam niezmiernie miło, że w gronie zasłużonych znalazła się nasza Szkoła. To wielki zaszczyt dla społeczności Zespołu Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego w Pułtusku, która przez lata budowała szkołę, nie zapominając o mieście i jego mieszkańcach. Z uzasadnieniem możecie Państwo zapoznać się pod tym linkiem: pobierz Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego podniosłego wydarzenia:

korowod_wrzesien_2023_010
medal_dla_ZSZ_025
medal_dla_ZSZ_027
jubileusz_75_lecia_248
korowod_wrzesien_2023_015
Spotkanie zamykające Rok Jubileuszowy 75-lecia naszej Szkoły
Spotkanie zamykające Rok Jubileuszowy 75-lecia naszej Szkoły

15 dzień września na długo pozostanie w naszej pamięci. Tego dnia mury naszej szkoły zapełnili absolwenci, którzy, niejednokrotnie po dziesiątkach lat, powrócili do swojej szkoły. Nie zabrakło także przedstawicieli lokalnych władz oraz przyjaciół Szkoły, których w tak uroczystym dniu nie mogło przecież zabraknąć. Podsumowanie Roku Jubileuszowego 75-lecia Zespołu Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego w Pułtusku było okazją do pochwalenia się świeżo wyremontowaną częścią szkoły. Sama uroczystość odbyła się na praktycznie nieużywanej sali gimnastycznej, drobne prace wykończeniowe trwały dosłownie do ostatniej chwili. Podczas spotkania zaprezentowany został film o historii Zespołu, niespodzianką był występ Orkiestry Dętej złożonej z absolwentów i przyjaciół Szkoły, […]

Zakończenie roku klas maturalnych w Ruszkowskim

29 kwietnia br. w Zespole Szkół Zawodowych im. J. Ruszkowskiego w Pułtusku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego klas maturalnych, poprzedzone mszą świętą w Bazylice Kolegiackiej. Edukację w naszej szkole zakończyły klasy: III LOG – wychowawca- p. Izabela Nuszkiewicz, klasa IV TI – wychowawca – p. Marlena Wasilewska, klasa IV TL – wychowawca – p. Patrycja Zajączkowska, klasa IV TEK – wychowawca – p. Artur Mańkowski oraz klasa IV TLE – wychowawca – p. Maria Brzozowska. Uroczystość na sali gimnastycznej rozpoczęła dyrektor szkoły – p.Anna Kmiołek – Gizara, która podsumowała lata nauki w Zespole, a także wręczyła uczniom nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce oraz aktywny udział w życiu szkoły. Z rąk dyrekcji i wychowawców świadectwa otrzymali także pozostali absolwenci. Specjalną Nagrodą Starosty Pułtuskiego wyróżnieni zostali: Kacper Domżalski z kl. 4 TI oraz Karolina Parzychowska z kl. 3 LOG. Nagrodę dla Super – Zawodowca – ucznia kreatywnego i przedsiębiorczego, ufundowaną przez Firmę MARDOM otrzymali uczniowie klasy 4 TI – Damian Todorowski i Przemysław Kaczorek. W imieniu rodziców całej społeczności szkolnej – dyrekcji, wychowawcom, nauczycielom i pracownikom szkoły podziękowała p. Agata Małkiewicz. Absolwentom naszej szkoły życzymy dobrych wyborów życiowych oraz oczywiście powodzenia na egzaminie maturalnym. Dziękujemy p. Marcie Kowalczyk – prezes Firmy MARDOM HOME za ufundowanie nagrody pieniężnej dla Super – Zawodowców.Karolina Kowalska

Galeria zdjęć

Skip to content