1
pakat-Erasmus-1
medal_dla_ZSZ_027
jubileusz_75_lecia_248
medal_dla_ZSZ_025
korowod_wrzesien_2023_010
korowod_wrzesien_2023_015

Zakończenie roku klas maturalnych w Ruszkowskim

29 kwietnia br. w Zespole Szkół Zawodowych im. J. Ruszkowskiego w Pułtusku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego klas maturalnych, poprzedzone mszą świętą w Bazylice Kolegiackiej. Edukację w naszej szkole zakończyły klasy: III LOG – wychowawca- p. Izabela Nuszkiewicz, klasa IV TI – wychowawca – p. Marlena Wasilewska, klasa IV TL – wychowawca – p. Patrycja Zajączkowska, klasa IV TEK – wychowawca – p. Artur Mańkowski oraz klasa IV TLE – wychowawca – p. Maria Brzozowska. Uroczystość na sali gimnastycznej rozpoczęła dyrektor szkoły – p.Anna Kmiołek – Gizara, która podsumowała lata nauki w Zespole, a także wręczyła uczniom nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce oraz aktywny udział w życiu szkoły. Z rąk dyrekcji i wychowawców świadectwa otrzymali także pozostali absolwenci. Specjalną Nagrodą Starosty Pułtuskiego wyróżnieni zostali: Kacper Domżalski z kl. 4 TI oraz Karolina Parzychowska z kl. 3 LOG. Nagrodę dla Super – Zawodowca – ucznia kreatywnego i przedsiębiorczego, ufundowaną przez Firmę MARDOM otrzymali uczniowie klasy 4 TI – Damian Todorowski i Przemysław Kaczorek. W imieniu rodziców całej społeczności szkolnej – dyrekcji, wychowawcom, nauczycielom i pracownikom szkoły podziękowała p. Agata Małkiewicz. Absolwentom naszej szkoły życzymy dobrych wyborów życiowych oraz oczywiście powodzenia na egzaminie maturalnym. Dziękujemy p. Marcie Kowalczyk – prezes Firmy MARDOM HOME za ufundowanie nagrody pieniężnej dla Super – Zawodowców.Karolina Kowalska

Galeria zdjęć

Skip to content