1
pakat-Erasmus-1
medal_dla_ZSZ_027
jubileusz_75_lecia_248
medal_dla_ZSZ_025
korowod_wrzesien_2023_010
korowod_wrzesien_2023_015

Kreatywnie – bez plecaka.

1 kwietnia br. był w naszej szkole Dniem Bez Plecaka. Licząc na kreatywność uczniów, zachęcaliśmy ich do zamiany tradycyjnego plecaka na inne ciekawe nosidło. Pomysły młodzieży przeszły nasze najśmielsze oczekiwania. Kajak, walizka, odkurzacz, kosz, poroże – to najbardziej oryginalne i zaskakujące nosidła. Najbardziej kreatywni Ruszkowiacy zostali nagrodzeni: I miejsce – Piotr Kowalski – kl. II TI, II miejsce – Dominik Wiśniewski, Oskar Bączek – kl. I BW, III miejsce – Karolina Pychewicz – kl. IV TEK. Talony na zwolnienie od odpowiedzi:- Paweł Baprawski – kl. IIITIP, – Kacper Dąbrowski – kl. IV TEK, – Paulina Kornafel – kl. III TLG. Nagrody przyznała komisja w składzie: p. Paweł Kiela, p. Aneta Kopczyńska i p. Dorota Sobocińska. Gratulujemy kreatywności i ciekawych pomysłów! Dziękujemy firmie MARDOM, Salonowi Urody AFRODYTA i Restauracji MacJack w Pułtusku za ufundowanie nagród.

Samorząd Uczniowski

Galeria

Skip to content