1
medal_dla_ZSZ_027
medal_dla_ZSZ_025
jubileusz_75_lecia_248
korowod_wrzesien_2023_010
korowod_wrzesien_2023_015

Cyberbezpieczeństwo w bankowości.

W bieżącym roku szkolnym dwie grupy uczniów ZSZ im. J. Ruszkowskiego w Pułtusku realizują dwa projekty społeczne w ramach ogólnopolskiej akcji Zwolnieni z Teorii. Przedsięwzięcia, związane z szeroko pojętą branżą IT, mają na celu podniesienie kompetencji cyfrowych. 4 marca br. w naszej szkole odbyło się spotkanie partnera – BNP Paribas Pułtusk z uczniami realizującymi projekty. Dyrektor Oddziału – p. Sławomir Woźniak oraz kierownik zespołu ds. bezpieczeństwa informacji – p Alina Zając przybliżyli młodzieży zagadnienia dotyczące cyberbezpieczeństwa, phisingu oraz bankowości internetowej. Koordynatorkami projektów są nauczycielki: p. Dorota Sobocińska , p. Marlena Wasilewska oraz p. Anna Świerczewska. Dziękujemy p. Sławomirowi Woźniakowi oraz p. Alinie Zając za interesującą prelekcję i liczymy na dalszą współpracę.

M. Wróblewski

Galeria

Skip to content