Modernizacja zaplecza sportowego w Ruszkowskim.

W styczniu br. dobiegła końca modernizacja zaplecza sportowego w Zespole Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego w Pułtusku – inwestycja niezwykle potrzebna zarówno młodzieży, jak i całej społeczności szkolnej. Warto zauważyć, że to pierwsze tak duże przedsięwzięcie remontowe w tej części budynku od momentu jego powstania, czyli blisko od 60 lat. Łączna wartość inwestycji wyniosła 626.000 zł. Część kosztów – 200.000 zł sfinansował Marszałek Województwa Mazowieckiego – p. Adam Struzik w ramach Mazowieckiego Programu Infrastruktury Sportowej – Mazowsze 2021 oraz Zarząd Powiatu Pułtuskiego – 390.000 zl. , który również pokrył koszty prac projektowych, kosztorysów, nadzoru budowlanego, a także wyposażenia szatni i łazienek. W drodze przetargu został wyłoniony wykonawca inwestycji – firma Tom-Bud p. Tomasza Węgłowskiego. W uroczystym otwarciu zaplecza uczestniczyli m.in.: Wicestarosta Pułtuski – p. Beata Jóźwiak, Sekretarz Powiatu – p. Katarzyna Jankowska oraz Dyrektor Zespołu – p. Anna Kmiołek – Gizara, która podziękowała wszystkim osobom i instytucjom zaangażowanym w realizację przedsięwzięcia.