1
pakat-Erasmus-1
medal_dla_ZSZ_027
jubileusz_75_lecia_248
medal_dla_ZSZ_025
korowod_wrzesien_2023_010
korowod_wrzesien_2023_015

SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY na temat „KREW DAREM ŻYCIA” .

W dniu 9.12.2021r. wyróżniono nagrodami książkowymi zwycięzców Szkolnego Konkursu Plastycznego „Krew Darem Życia” 

 I miejsce- Karolina Gutowska z kl. III LOg,                                                                                                 II miejsce- Sylwia Stępniewska z kl. III LOg,                                                                                               III miejsce- Weronika Górecka z kl. II LO.                                                                                                                                                                                                                               

Do konkursu przystąpiło 12 uczennic z następujących klas: II LO, III LOg, III LOp. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy. Koordynatorki konkursu: Anna Michałowska (opiekun Szkolnego Koła PCK) i Anna Łapińska- Durka.

Skip to content