Aleja Tysiąclecia 12, 06-100 Pułtusk
Medal „Za zasługi dla Miasta Pułtuska” dla ZSZ im. J. Ruszkowskiego
Medal „Za zasługi dla Miasta Pułtuska” dla ZSZ im. J. Ruszkowskiego

W sobotę, 16 września 2023 r. która odbyła się uroczysta Sesja Rady Miejskiej w Pułtusku podczas której Rada w dowód uznania za znaczące osiągnięcia na rzecz Miasta Pułtuska i jego mieszkańców podjęła uchwały w sprawie nadania medali „Za zasługi dla Miasta Pułtuska”. Jest nam niezmiernie miło, że w gronie zasłużonych znalazła się nasza Szkoła. To wielki zaszczyt dla społeczności Zespołu Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego w Pułtusku, która przez lata budowała szkołę, nie zapominając o mieście i jego mieszkańcach. Z uzasadnieniem możecie Państwo zapoznać się pod tym linkiem: pobierz Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego podniosłego wydarzenia:

korowod_wrzesien_2023_010
medal_dla_ZSZ_025
medal_dla_ZSZ_027
jubileusz_75_lecia_248
korowod_wrzesien_2023_015
Spotkanie zamykające Rok Jubileuszowy 75-lecia naszej Szkoły
Spotkanie zamykające Rok Jubileuszowy 75-lecia naszej Szkoły

15 dzień września na długo pozostanie w naszej pamięci. Tego dnia mury naszej szkoły zapełnili absolwenci, którzy, niejednokrotnie po dziesiątkach lat, powrócili do swojej szkoły. Nie zabrakło także przedstawicieli lokalnych władz oraz przyjaciół Szkoły, których w tak uroczystym dniu nie mogło przecież zabraknąć. Podsumowanie Roku Jubileuszowego 75-lecia Zespołu Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego w Pułtusku było okazją do pochwalenia się świeżo wyremontowaną częścią szkoły. Sama uroczystość odbyła się na praktycznie nieużywanej sali gimnastycznej, drobne prace wykończeniowe trwały dosłownie do ostatniej chwili. Podczas spotkania zaprezentowany został film o historii Zespołu, niespodzianką był występ Orkiestry Dętej złożonej z absolwentów i przyjaciół Szkoły, […]

Ruszkowiacy sprawdzają swoją wiedzę z języka polskiego…

15 listopada 2021r. o godzinie 09:00 w Zespole Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego odbyła się VIII EDYCJA OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY Z ,,MITOLOGII GRECKIEJ I RZYMSKIEJ” . Zgodnie z wytycznymi Organizatora OLIMP SCHOOL     z Łodzi – uczniowie pisali testy w swojej szkole. Wiedzę z literatury starożytnej poddali próbie uczniowie Technikum Nr 1 (cztery osoby) i uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego (trzy osoby).

16 listopada 2021r. o godz. 10:30 odbyła się VIII EDYCJA OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY Z JĘZYKA POLSKIEGO PT. ,,ŻYCIE I TWÓRCZOŚĆ BOLESŁAWA PRUSA”. Wiedzę o twórczości autora „ Lalki” zaprezentowali w testach uczniowie klas drugich i trzecich Technikum Nr 1 (7 uczniów). Obydwie olimpiady polonistyczne otworzyła Dyrektor Szkoły, pani Anna Kmiołek – Gizara. Pani Dyrektor zwróciła uwagę na zalety uczestnictwa w tak ważnych i wartościowych wydarzeniach edukacyjnych, między innymi lepsze przygotowanie do przyszłego egzaminu maturalnego z języka polskiego. Pani Dyrektor pogratulowała uczniom uczestnictwa w olimpiadzie. Podziękowała również za opiekę merytoryczną nad uczniami, przygotowującymi się do udziału w wydarzeniu – pani Dorocie Majkowskiej, pani Annie Matuszewskiej i pani Leontynie Foltyn.Przewodnicząca Komisji nadzorującej przebieg olimpiady polonistycznej podziękowała za udział uczniom:Jakubowi Suchcie z kl. 1 TI, Jakubowi Szwejkowskiemu z kl. 1 TI, Natalii Bieniek z kl. 2 TI, Martynie Bachor z kl. 3 TLp, Agnieszce Krajewskiej z kl. 1 LO, Julii Podlaskiej z kl. 1 LO, Bartoszowi Pietrzykowskiemu z kl. 1 LO, Indze Izdebskiej z kl. 3 TLp, Annie Karp z kl. 3 TLp Bartoszowi Siemieniakowi z kl. 3 TIg, Adrianowi Nawrockiemu z kl. 3 TIg, Piotrowi Kowalskiemu z kl.2 TI, Michałowi Szerewiczowi z kl. 2TI, Mateuszowi Wolniakowi z kl. 2 TI.L.F

Skip to content