Aleja Tysiąclecia 12, 06-100 Pułtusk
Medal „Za zasługi dla Miasta Pułtuska” dla ZSZ im. J. Ruszkowskiego
Medal „Za zasługi dla Miasta Pułtuska” dla ZSZ im. J. Ruszkowskiego

W sobotę, 16 września 2023 r. która odbyła się uroczysta Sesja Rady Miejskiej w Pułtusku podczas której Rada w dowód uznania za znaczące osiągnięcia na rzecz Miasta Pułtuska i jego mieszkańców podjęła uchwały w sprawie nadania medali „Za zasługi dla Miasta Pułtuska”. Jest nam niezmiernie miło, że w gronie zasłużonych znalazła się nasza Szkoła. To wielki zaszczyt dla społeczności Zespołu Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego w Pułtusku, która przez lata budowała szkołę, nie zapominając o mieście i jego mieszkańcach. Z uzasadnieniem możecie Państwo zapoznać się pod tym linkiem: pobierz Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego podniosłego wydarzenia:

korowod_wrzesien_2023_010
medal_dla_ZSZ_025
medal_dla_ZSZ_027
jubileusz_75_lecia_248
korowod_wrzesien_2023_015
Spotkanie zamykające Rok Jubileuszowy 75-lecia naszej Szkoły
Spotkanie zamykające Rok Jubileuszowy 75-lecia naszej Szkoły

15 dzień września na długo pozostanie w naszej pamięci. Tego dnia mury naszej szkoły zapełnili absolwenci, którzy, niejednokrotnie po dziesiątkach lat, powrócili do swojej szkoły. Nie zabrakło także przedstawicieli lokalnych władz oraz przyjaciół Szkoły, których w tak uroczystym dniu nie mogło przecież zabraknąć. Podsumowanie Roku Jubileuszowego 75-lecia Zespołu Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego w Pułtusku było okazją do pochwalenia się świeżo wyremontowaną częścią szkoły. Sama uroczystość odbyła się na praktycznie nieużywanej sali gimnastycznej, drobne prace wykończeniowe trwały dosłownie do ostatniej chwili. Podczas spotkania zaprezentowany został film o historii Zespołu, niespodzianką był występ Orkiestry Dętej złożonej z absolwentów i przyjaciół Szkoły, […]

Rekrutacja

Ruszyła rekrutacja elektroniczna
do Zespołu Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego w Pułtusku

Pamiętaj:

 1. Administratorem systemu rekrutacji ze strony ZSZ im. J. Ruszkowskiego jest

wicedyrektor Paweł Kiela
tel. kontaktowy 23 692 06 41

 1. Film instruktażowy do rekrutacji znajduje się pod linkiem: https://www.youtube.com/watch?v=n62_lFFih64

2. Po wejściu w system należy wygenerować login i hasło za pomocą przycisku ZGŁOŚ KANDYDATURĘ. Zapisz /zapamiętaj login, będzie potrzebny w kolejnych etapach rekrutacji.

 1. Uzupełniony wniosek wraz z załącznikami złóż do szkoły pierwszego wyboru, wydrukowany podpisany przez ucznia i rodzica -osobiście lub elektronicznie (niezbędne jest posiadanie profilu zaufanego przez jednego z rodziców/opiekunów prawnych) rekrutacja@zszpultusk.edu.pl

Etapy rekrutacji i aktywność w systemie:

 1. Wypełnij wniosek 15.05-19.06.2023 oraz wymagane zaświadczenia, prześlij lub dostarcz osobiście, do szkoły pierwszego wyboru.
 2. Sprawdź w systemie czy wniosek został pozytywnie zweryfikowany przez szkołę (w ciągu 48 godz.)
 3. Uzupełnij wniosek o osiągnięcia (wyniki na świadectwie, egzaminu ósmoklasisty) od 23.06 do 17.07.2023 oraz dostarcz do szkoły pierwszego wyboru dokumenty potwierdzające osiągnięcia.
 4. Uczniowie zdecydowani na kształcenie w Branżowej Szkole I Stopnia w ZSZ im. Jana Ruszkowskiego odbierają od 15.05 do 17.07.2023r. skierowanie na badanie lekarskie medycyny pracy
 1. Sprawdź w systemie wynik weryfikacji osiągnięć.
 2. Pobierz darmową aplikację eLo! do sprawdzania wyników rekrutacji (więcej o aplikacji znajdziesz na «TEJ» stronie.
 3. Sprawdź 21 .07.2023 czy znajdujesz się na liście zakwalifikowanych do przyjęcia, jeżeli TAK:
 1. Potwierdź wolę podjęcia nauki na wybranym kierunku przez dostarczenie oryginalnych dokumentów w okresie od 21.07-26.07.2023. Brak potwierdzenia i dostarczenia oryginały dokumentów w systemie zostanie odnotowany jako rezygnacja. Jeżeli potwierdzisz wolę podjęcia nauki, sprawdź 27.07 2023 czy jesteś na liście przyjętych.
 2. Jeżeli NIE ma Ciebie na liście kandydatów lub liście przyjętych przystąp do rekrutacji uzupełniającej w dniach 31.07-4.08.2023r.

UWAGA!

Po wypełnieniu wniosku na stronie internetowej szkoła musi go zweryfikować. Aby to uczynić wniosek powinien trafić do nas w formie wydruku PODPISANY przez rodziców/opiekunów prawnych lub poprzez system podpisany elektronicznie. Samo wypełnienie wniosku na stronie nie jest równoznaczne z przyjęciem go przez szkołę!!!

Kandydaci do Branżowej Szkoły 1 Stopnia: 

Proszę zapoznać się z informacjami zawartymi w pliku Informator.pdf oraz wypełnić dwa dokumenty: Oświadczenie Kandydata i Kartę Zgłoszenia (wzór wypełnionego oświadczenia można podejrzeć «pod tym linkiem»). Wypełnione i wydrukowane oświadczenie i kartę zgłoszenia proszę dostarczyć wraz z wydrukowanym wnioskiem do szkoły pierwszego wyboru.

Skip to content