Konkurs Geo – Planeta

Organizator Ogólnopolskiego Konkursu Geograficznego „GEO-PLANETA” razem z nauczycielami geografii serdecznie zapraszają                do wzięcia udziału w XIII edycji konkursu.

Test rozwiązywany jest w szkole w wersji papierowej i składa się z dwóch części:

Pierwsza część składa się z  pytań z zakresu znajomości geografii Polski i świata.

Druga części jest opisowa.

Test jest rozwiązywany metodą jednokrotnego wyboru, składa się z 30 pytań zamkniętych (1 punkt za dobrą odpowiedź) oraz pytania otwarte znajdujące się na odwrocie kart odpowiedzi (od 0 do 8 pkt.).

Konkurs w formie testu zostanie przeprowadzony w dniu 26 listopada 2021 r. (czas – 60 minut) o godzinie 9.00 w Sali nr 114 w Zespole Szkół Zawodowych im Jana Ruszkowskiego w Pułtusku.

Wszystkim uczestnikom konkursu przypominamy o zabraniu długopisów piszących czarnym kolorem oraz linijkę.

Nauczyciele geografii