Aleja Tysiąclecia 12, 06-100 Pułtusk
Medal „Za zasługi dla Miasta Pułtuska” dla ZSZ im. J. Ruszkowskiego
Medal „Za zasługi dla Miasta Pułtuska” dla ZSZ im. J. Ruszkowskiego

W sobotę, 16 września 2023 r. która odbyła się uroczysta Sesja Rady Miejskiej w Pułtusku podczas której Rada w dowód uznania za znaczące osiągnięcia na rzecz Miasta Pułtuska i jego mieszkańców podjęła uchwały w sprawie nadania medali „Za zasługi dla Miasta Pułtuska”. Jest nam niezmiernie miło, że w gronie zasłużonych znalazła się nasza Szkoła. To wielki zaszczyt dla społeczności Zespołu Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego w Pułtusku, która przez lata budowała szkołę, nie zapominając o mieście i jego mieszkańcach. Z uzasadnieniem możecie Państwo zapoznać się pod tym linkiem: pobierz Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego podniosłego wydarzenia:

korowod_wrzesien_2023_010
medal_dla_ZSZ_025
medal_dla_ZSZ_027
jubileusz_75_lecia_248
korowod_wrzesien_2023_015
Spotkanie zamykające Rok Jubileuszowy 75-lecia naszej Szkoły
Spotkanie zamykające Rok Jubileuszowy 75-lecia naszej Szkoły

15 dzień września na długo pozostanie w naszej pamięci. Tego dnia mury naszej szkoły zapełnili absolwenci, którzy, niejednokrotnie po dziesiątkach lat, powrócili do swojej szkoły. Nie zabrakło także przedstawicieli lokalnych władz oraz przyjaciół Szkoły, których w tak uroczystym dniu nie mogło przecież zabraknąć. Podsumowanie Roku Jubileuszowego 75-lecia Zespołu Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego w Pułtusku było okazją do pochwalenia się świeżo wyremontowaną częścią szkoły. Sama uroczystość odbyła się na praktycznie nieużywanej sali gimnastycznej, drobne prace wykończeniowe trwały dosłownie do ostatniej chwili. Podczas spotkania zaprezentowany został film o historii Zespołu, niespodzianką był występ Orkiestry Dętej złożonej z absolwentów i przyjaciół Szkoły, […]

Biegniemy do Niepodległości

Sztafeta

Biegniemy do Niepodległości

Cel

Sportowe zdrowe, sportowe uczczenie 103 rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Zapoznanie z tradycjami patriotyzmu w sporcie.

Data i Miejsce

9 listopada, rozpoczęcie biegów godzina 9:00. Odprawa techniczna uczestników godzina 8:40. Sztafeta odbędzie się na boisku szkolny Zespołu Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego

 Zasady uczestnictwa i przebieg sztafety

W sztafecie mogą wziąć udział uczennice, uczniowie, nauczyciele i pracownicy niepedagogiczni ZSZ im. Jana Ruszkowskiego oraz zaproszone osoby.

Przewidujemy, w zasadzie, obowiązkowy udział dwóch uczniów z każdej klasy, która w dniu 9 listopada ma lekcje.

Obchodzimy 103 rocznicę Odzyskania Niepodległości, dlatego naszym celem jest przebiegnięcie 103 okrążeń wkoło szkolnego boiska. Ze względu na porę roku każda zmiana sztafety odbywać się będzie dwójkami (liczba okrążeń razy 2). Uczestnicy na każdej zmianie muszą przebiec jednorazowe co najmniej 2, a nie więcej niż 4 okrążenia. Kolejność startów ustali organizator.

Nagrody

Wszyscy uczestnicy otrzymają medale oraz oceny celujące z wychowania fizycznego.

Zgłoszenia

Zapisy przyjmowane są przez nauczycieli wychowania fizycznego, w sali nr 55, od 29 października do dnia 4 listopada.

Kolejność startów par zostanie podana na odprawie technicznej uczestników w dniu 9

listopada o godzinie 8:40.

Uczestnicy biegu proszeni są o bieg w ubraniu z biało-czerwonymi akcentami.

Zapraszamy

* Regulamin został napisany z wykorzystaniem czcionki „Brygada 1918”: https://niepodlegla.gov.pl/o-niepodleglej/niepodlegla-brygada-pisana/

Skip to content