W dniu 9.12.2021r. wyróżniono nagrodami książkowymi zwycięzców Szkolnego Konkursu Plastycznego „Krew Darem Życia” 

 

                                                                                      

 I miejsce- Karolina Gutowska z kl. III LOg,                                                                                                                                                                                                                                II miejsce- Sylwia Stępniewska z kl. III LOg,                                                                                                                                                                                                                            III miejsce- Weronika Górecka z kl. II LO.                                                                                                                                                                                                                                Do konkursu przystąpiło 12 uczennic z następujących klas: II LO, III LOg, III LOp. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy. Koordynatorki konkursu: Anna Michałowska (opiekun Szkolnego Koła PCK) i Anna Łapińska- Durka.