We wtorek , 22 września br., w ZSZ im. Jana Ruszkowskiego w Pułtusku odbyło się kolejne już spotkanie czytelnicze, będące częścią realizowanego przez naszą szkołę projektu edukacyjnego „ Czytam, więc jestem”. Tym razem młodzież Zespołu przeczytała wychowankom SOSW w Pułtusku fragmenty „ Balladyny” J. Słowackiego w ramach akcji Narodowego Czytania. Spotkanie rozpoczęła Dyrektor Zespołu- p. Anna Kmiołek-Gizara, która doceniła zaangażowanie, a także teatralno-czytelnicze zainteresowania młodzieży. Szkolnymi koordynatorkami projektu są nauczycielki : p. Dorota Sobocińska oraz p. Anna Świerczewska. Dziękujemy p. Aldonie Iniarskiej - dyrektor SOSW w Pułtusku za współpracę z Zespołem , a także właścicielom Lodziarnia Pułtuska za ufundowanie słodkiego poczęstunku.
Gabrysia Łysik