W czwartek, 17 września 2020 roku, rozstrzygnięto trzecią edycję konkursu „Opiekun stypendysty 2019/2020”. Samorząd Mazowsza zaprosił najlepszych nauczycieli, pedagogów szkolnych oraz doradców zawodowych, którzy sprawowali opiekę dydaktyczną nad stypendystami realizującymi projekty edukacyjne w ramach dwóch programów stypendialnych samorządu Mazowsza („Mazowiecki program stypendialny dla uczniów szczególnie uzdolnionych – najlepsza inwestycja w człowieka” oraz „Mazowsze – stypendia dla uczniów szkół zawodowych”) w ubiegłym roku szkolnym. Zwycięzcy odebrali nagrody z rąk Marszałka Adama Struzika.
Niezmiernie miło nam poinformować, że wśród 36 laureatów (wybieranych z grona 108 kandydatów z całego Mazowsza) znalazły się trzy nauczycielki z Zespołu Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego w Pułtusku: Panie Małgorzata Duło, Dorota Sobocińska i Anna Świerczewska. Każda z wyróżnionych pań otrzymała nagrodę finansową w wysokości 3 tys. zł. Serdecznie gratulujemy sukcesu! P.K.