HARMONOGRAM ZAJĘĆ

 

 

M.Wójtowicz-Gajkowska

B.Zadworna

 

 

O

P

S

D

O

P

S

D

Poniedziałek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 1  8:00- 8:45

4TI

u_hist.i sp.

91

 

1TEk-2/2

dział.przed.

19

 

 2  8:50- 9:35

3LO

u_hist.i sp.

91

 

1TEk-2/2

dział.przed.

19

 

 3  9:40-10:25

 

 

 

 

 

 

 

 

 4 10:30-11:15

1LOB

historia

44

 

4Tek

rachanfin

92

 

 5 11:35-12:20

 

 

 

 

4Tek

rachanfin

92

 

 6 12:25-13:10

 

 

 

 

4Tek

rachanfin

92

 

 7 13:15-14:00

 

 

 

 

3Tek

rachanfin

92

 

 8 14:05-14:50

 

 

 

 

3Tek

rachanfin

92

 

 

Wtorek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 1  8:00- 8:45

4Toś

r_wos

105

 

1TEk-2/2

dział.przed.

19

 

 2  8:50- 9:35

1TL

historia

103

 

1TEk-2/2

dział.przed.

19

 

 3  9:40-10:25

1TEk

historia

22

 

3Tek

rachanfin

92

 

 4 10:30-11:15

1LOB

godz.wych

103

 

3Tek

rachanfin

92

 

 5 11:35-12:20

1LOB

wos

44

 

4Tek-2/2

biu.rach.

110

 

 6 12:25-13:10

 

 

 

 

4Tek-2/2

biu.rach.

110

 

 7 13:15-14:00

 

 

 

 

4Tek-2/2

biu.rach.

110

 

 8 14:05-14:50

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Środa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 1  8:00- 8:45

 

 

 

 

4Tek-2/2

biu.rach.

110

 

 2  8:50- 9:35

1TI

historia

105

 

4Tek-2/2

biu.rach.

110

 

 3  9:40-10:25

4Tek

u_hist.i sp.

55

 

 

 

 

 

 4 10:30-11:15

 

 

 

 

 

 

 

 

 5 11:35-12:20

 

 

 

 

 

 

 

 

 6 12:25-13:10

 

 

 

 

 

 

 

 

 7 13:15-14:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 8 14:05-14:50

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Czwartek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 1  8:00- 8:45

 

 

 

 

4Tek-2/2

biu.rach.

110

 

 2  8:50- 9:35

4TEM

u_hist.i sp.

92

 

4Tek-2/2

biu.rach.

110

 

 3  9:40-10:25

1TL

historia

103

 

4Tek-2/2

biu.rach.

110

 

 4 10:30-11:15

1TI

historia

45

 

 

 

 

 

 5 11:35-12:20

 

 

 

 

 

 

 

 

 6 12:25-13:10

4Toś

u_hist.i sp.

103

 

 

 

 

 

 7 13:15-14:00

4Tek

u_hist.i sp.

103

 

 

 

 

 

 8 14:05-14:50

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Piątek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 1  8:00- 8:45

1TEk

historia

103

 

3Tek

rachanfin

92

 

 2  8:50- 9:35

1LOB

historia

103

 

3Tek

rachanfin

92

 

 3  9:40-10:25

4TI

u_hist.i sp.

103

 

4Tek

rachanfin

92

 

 4 10:30-11:15

 

 

 

 

4Tek

rachanfin

92

 

 5 11:35-12:20

 

 

 

 

4Tek

rachanfin

92

 

 6 12:25-13:10

 

 

 

 

1TEk-2/2

dział.przed.

19

 

 7 13:15-14:00

 

 

 

 

1TEk-2/2

dział.przed.

19

 

 8 14:05-14:50

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

wrzesień 2018
N P W Ś C Pt S
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6

Biuletyn Informacji Publicznej

 

Zespół Kreatywnej Młodzieży

 

Wspólnota Ruszkowiaków

 

Dobre Praktyki

Rok Szkoły Zawodowców

 

Akademia Humanistyczna

Akademia Obrony Narodowej

Erasmus

Wirtualne Laboratoria

 

Centrum Edukacji Obywatelskiej

Centralna Komisja Egzaminacyjna

Mazowiecki Kurator Oświaty

Ośrodek Rozwoju Edukacji

Koweziu

Ministerstwo Edukacji Narodowej