HARMONOGRAM ZAJĘĆ

 

 

A.Piotrowicz

M.Prewęcka

 

 

O

P

S

D

O

P

S

D

Poniedziałek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 1  8:00- 8:45

1LOB-1/2

j.rosyjski

43

 

 

 

 

 

 2  8:50- 9:35

4Toś-2/2

godz.dyr.

43

 

2LOb-2/2

j.angielski

92

 

 3  9:40-10:25

2TEE-1/2

j.rosyjski

43

 

2LOb-2/2

r_angielski

92

 

 4 10:30-11:15

 

 

 

 

 

 

 

 

 5 11:35-12:20

2TEE-2/2

j.rosyjski

43

 

 

 

 

 

 6 12:25-13:10

 

 

 

 

 

 

 

 

 7 13:15-14:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 8 14:05-14:50

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wtorek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 1  8:00- 8:45

3TEM-2/2,3TI-2/2

j.rosyjski

43

 

 

 

 

 

 2  8:50- 9:35

4Tek

j.rosyjski

43

 

2LOb-2/2

r_angielski

13

 

 3  9:40-10:25

 

 

 

 

1TI-2/2

j.angielski

104

 

 4 10:30-11:15

1TL-1/2

j.rosyjski

43

 

1TI-2/2

z_angielski

105

 

 5 11:35-12:20

1TEk-2/2

j.rosyjski

43

 

 

 

 

 

 6 12:25-13:10

3LO-1/2

j.rosyjski

43

 

 

 

 

 

 7 13:15-14:00

4Toś-2/2

j.rosyjski

43

 

 

 

 

 

 8 14:05-14:50

2TEE-1/2

j.rosyjski

43

 

 

 

 

 

 

Środa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 1  8:00- 8:45

2TEE-2/2

j.rosyjski

43

 

 

 

 

 

 2  8:50- 9:35

1TEk-2/2

j.rosyjski

43

 

 

 

 

 

 3  9:40-10:25

1LOS-1/2

j.rosyjski

43

 

1TI-2/2

j.angielski

40

 

 4 10:30-11:15

 

 

 

 

2LOb-2/2

r_angielski

43

 

 5 11:35-12:20

 

 

 

 

2LOb-2/2

j.angielski

43

 

 6 12:25-13:10

 

 

 

 

 

 

 

 

 7 13:15-14:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 8 14:05-14:50

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Czwartek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 1  8:00- 8:45

1LOS-1/2

j.rosyjski

43

 

 

 

 

 

 2  8:50- 9:35

3LO-1/2

j.rosyjski

43

 

 

 

 

 

 3  9:40-10:25

1TI-2/2

j.rosyjski

43

 

 

 

 

 

 4 10:30-11:15

 

 

 

 

2LOb-2/2

j.angielski

13

 

 5 11:35-12:20

1LOB-1/2

j.rosyjski

43

 

2LOb-2/2

r_angielski

13

 

 6 12:25-13:10

 

 

 

 

 

 

 

 

 7 13:15-14:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 8 14:05-14:50

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Piątek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 1  8:00- 8:45

1TL-1/2

j.rosyjski

43

 

 

 

 

 

 2  8:50- 9:35

1TI-2/2

j.rosyjski

43

 

 

 

 

 

 3  9:40-10:25

3Tek-2/2,3Toś-2/2

j.rosyjski

43

 

 

 

 

 

 4 10:30-11:15

 

 

 

 

 

 

 

 

 5 11:35-12:20

 

 

 

 

 

 

 

 

 6 12:25-13:10

 

 

 

 

 

 

 

 

 7 13:15-14:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 8 14:05-14:50

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A.Piotrowicz

M.Prewęcka

 

 

O

P

S

D

O

P

S

D

Poniedziałek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 1  8:00- 8:45

1LOB-1/2

j.rosyjski

43

 

 

 

 

 

 2  8:50- 9:35

4Toś-2/2

godz.dyr.

43

 

2LOb-2/2

j.angielski

92

 

 3  9:40-10:25

2TEE-1/2

j.rosyjski

43

 

2LOb-2/2

r_angielski

92

 

 4 10:30-11:15

 

 

 

 

 

 

 

 

 5 11:35-12:20

2TEE-2/2

j.rosyjski

43

 

 

 

 

 

 6 12:25-13:10

 

 

 

 

 

 

 

 

 7 13:15-14:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 8 14:05-14:50

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wtorek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 1  8:00- 8:45

3TEM-2/2,3TI-2/2

j.rosyjski

43

 

 

 

 

 

 2  8:50- 9:35

4Tek

j.rosyjski

43

 

2LOb-2/2

r_angielski

13

 

 3  9:40-10:25

 

 

 

 

1TI-2/2

j.angielski

104

 

 4 10:30-11:15

1TL-1/2

j.rosyjski

43

 

1TI-2/2

z_angielski

105

 

 5 11:35-12:20

1TEk-2/2

j.rosyjski

43

 

 

 

 

 

 6 12:25-13:10

3LO-1/2

j.rosyjski

43

 

 

 

 

 

 7 13:15-14:00

4Toś-2/2

j.rosyjski

43

 

 

 

 

 

 8 14:05-14:50

2TEE-1/2

j.rosyjski

43

 

 

 

 

 

 

Środa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 1  8:00- 8:45

2TEE-2/2

j.rosyjski

43

 

 

 

 

 

 2  8:50- 9:35

1TEk-2/2

j.rosyjski

43

 

 

 

 

 

 3  9:40-10:25

1LOS-1/2

j.rosyjski

43

 

1TI-2/2

j.angielski

40

 

 4 10:30-11:15

 

 

 

 

2LOb-2/2

r_angielski

43

 

 5 11:35-12:20

 

 

 

 

2LOb-2/2

j.angielski

43

 

 6 12:25-13:10

 

 

 

 

 

 

 

 

 7 13:15-14:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 8 14:05-14:50

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Czwartek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 1  8:00- 8:45

1LOS-1/2

j.rosyjski

43

 

 

 

 

 

 2  8:50- 9:35

3LO-1/2

j.rosyjski

43

 

 

 

 

 

 3  9:40-10:25

1TI-2/2

j.rosyjski

43

 

 

 

 

 

 4 10:30-11:15

 

 

 

 

2LOb-2/2

j.angielski

13

 

 5 11:35-12:20

1LOB-1/2

j.rosyjski

43

 

2LOb-2/2

r_angielski

13

 

 6 12:25-13:10

 

 

 

 

 

 

 

 

 7 13:15-14:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 8 14:05-14:50

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Piątek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 1  8:00- 8:45

1TL-1/2

j.rosyjski

43

 

 

 

 

 

 2  8:50- 9:35

1TI-2/2

j.rosyjski

43

 

 

 

 

 

 3  9:40-10:25

3Tek-2/2,3Toś-2/2

j.rosyjski

43

 

 

 

 

 

 4 10:30-11:15

 

 

 

 

 

 

 

 

 5 11:35-12:20

 

 

 

 

 

 

 

 

 6 12:25-13:10

 

 

 

 

 

 

 

 

 7 13:15-14:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 8 14:05-14:50

 

 

 

 

 

 

 

 

 

listopad 2018
N P W Ś C Pt S
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Biuletyn Informacji Publicznej

 

Zespół Kreatywnej Młodzieży

 

Wspólnota Ruszkowiaków

 

Dobre Praktyki

Rok Szkoły Zawodowców

 

Akademia Humanistyczna

Akademia Obrony Narodowej

Erasmus

Wirtualne Laboratoria

 

Centrum Edukacji Obywatelskiej

Centralna Komisja Egzaminacyjna

Mazowiecki Kurator Oświaty

Ośrodek Rozwoju Edukacji

Koweziu

Ministerstwo Edukacji Narodowej