HARMONOGRAM ZAJĘĆ

 

 

A.Michałowska

G.Miłszewski

 

 

O

P

S

D

O

P

S

D

Poniedziałek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 1  8:00- 8:45

 

 

 

 

2TI

wf

SG3

 

 2  8:50- 9:35

2LOa-1/2

r_biologia

48

 

1LOS-2/2

zaj_sportowe

SG3

 

 3  9:40-10:25

2LOa-1/2

r_biologia

48

 

3LO-2/2

wf

SG3

 

 4 10:30-11:15

1TI

biologia

48

 

1TEk-2/2

wf

SG2

 

 5 11:35-12:20

1LOS

chemia

48

 

1TL-2/2

wf

SG3

 

 6 12:25-13:10

3LO

r_biologia

48

 

3TI

wf

SG2

 

 7 13:15-14:00

4Toś

godpiochrgl

48

 

 

 

 

 

 8 14:05-14:50

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wtorek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 1  8:00- 8:45

1TI

chemia

48

 

 

 

 

 

 2  8:50- 9:35

3LO

r_biologia

48

 

3TI

godz.wych

92

 

 3  9:40-10:25

2LOa-1/2

r_biologia

48

 

3Toś

wf

SG3

 

 4 10:30-11:15

 

 

 

 

1LOS-2/2

wf

SG3

 

 5 11:35-12:20

4Toś

godpiochrgl

48

 

1TL-2/2

wf

SG3

 

 6 12:25-13:10

4Toś

godpiochrgl

48

 

 

 

 

 

 7 13:15-14:00

1LOB

chemia

48

 

3LO-2/2

wf

SG3

 

 8 14:05-14:50

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Środa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 1  8:00- 8:45

3Toś

r_chemia

48

 

1LOS-2/2

zaj_sportowe

SG2

 

 2  8:50- 9:35

3LO

r_biologia

48

 

1LOS-2/2

zaj_sportowe

SG3

 

 3  9:40-10:25

1TL

biologia

48

 

3LO-2/2

wf

SG3

 

 4 10:30-11:15

 

 

 

 

2TI

wf

SG3

 

 5 11:35-12:20

 

 

 

 

3Toś

wf

SG3

 

 6 12:25-13:10

 

 

 

 

3TI

wf

SG3

 

 7 13:15-14:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 8 14:05-14:50

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Czwartek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 1  8:00- 8:45

3LO

r_biologia

48

 

3Toś

wf

SG3

 

 2  8:50- 9:35

3Toś

r_chemia

48

 

2TI

wf

SG3

 

 3  9:40-10:25

 

 

 

 

1TEk-2/2

wf

SG3

 

 4 10:30-11:15

1LOB

biologia

48

 

 

 

 

 

 5 11:35-12:20

1TEk

biologia

48

 

1TL-2/2

wf

SG3

 

 6 12:25-13:10

1TL

chemia

48

 

1LOS-2/2

wf

SG4

 

 7 13:15-14:00

4Toś

r_chemia

48

 

 

 

 

 

 8 14:05-14:50

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Piątek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 1  8:00- 8:45

1LOS

biologia

48

 

 

 

 

 

 2  8:50- 9:35

2LOa-1/2

r_biologia

48

 

3TI

wf

SG3

 

 3  9:40-10:25

4Toś

godpiochrgl

48

 

1TEk-2/2

wf

SG3

 

 4 10:30-11:15

1TEk

chemia

48

 

1LOS-2/2

wf

SG3

 

 5 11:35-12:20

2LOa-1/2

r_biologia

48

 

 

 

 

 

 6 12:25-13:10

3Toś

r_chemia

48

 

 

 

 

 

 7 13:15-14:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 8 14:05-14:50

 

 

 

 

 

 

 

 

 

wrzesień 2018
N P W Ś C Pt S
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6

Biuletyn Informacji Publicznej

 

Zespół Kreatywnej Młodzieży

 

Wspólnota Ruszkowiaków

 

Dobre Praktyki

Rok Szkoły Zawodowców

 

Akademia Humanistyczna

Akademia Obrony Narodowej

Erasmus

Wirtualne Laboratoria

 

Centrum Edukacji Obywatelskiej

Centralna Komisja Egzaminacyjna

Mazowiecki Kurator Oświaty

Ośrodek Rozwoju Edukacji

Koweziu

Ministerstwo Edukacji Narodowej