HARMONOGRAM ZAJĘĆ

 

 

A.Byszewski

A.Cejnóg

 

 

O

P

S

D

O

P

S

D

Poniedziałek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 1  8:00- 8:45

 

 

 

 

 

 

 

 

 2  8:50- 9:35

4TEM-1/2

eks.urzel

18

 

 

 

 

 

 3  9:40-10:25

4TEM-1/2

eks.urzel

18

 

 

 

 

 

 4 10:30-11:15

4TEM-1/2

eks.urzel

18

 

 

 

 

 

 5 11:35-12:20

 

 

 

 

4TEM

j.angielski

45

 

 6 12:25-13:10

 

 

 

 

1LOB-1/2

j.angielski

13

 

 7 13:15-14:00

 

 

 

 

1LOB-2/2

j.angielski

43

 

 8 14:05-14:50

 

 

 

 

3TI

j.angielski

46

 

 

Wtorek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 1  8:00- 8:45

 

 

 

 

1LOS-2/2

j.angielski

13

 

 2  8:50- 9:35

 

 

 

 

1LOB-1/2

j.angielski

93

 

 3  9:40-10:25

 

 

 

 

4TEM

j.angielski

109

 

 4 10:30-11:15

3TEM-1/2

urz.elektr

18

 

3Toś

j.angielski

22

 

 5 11:35-12:20

3TEM-1/2

urz.elektr

18

 

3Tek

j.angielski

45

 

 6 12:25-13:10

3TEM-1/2

in.urzel

18

 

4TEM

godz.wych

45

 

 7 13:15-14:00

3TEM-1/2

in.urzel

18

 

 

 

 

 

 8 14:05-14:50

3TEM-1/2

in.urzel

18

 

 

 

 

 

 

Środa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 1  8:00- 8:45

2TEE-1/2

in.urzel

18

 

 

 

 

 

 2  8:50- 9:35

2TEE-1/2

in.urzel

18

 

 

 

 

 

 3  9:40-10:25

2TEE-1/2

in.urzel

18

 

1TEk-2/2

j.angielski

103

 

 4 10:30-11:15

 

 

 

 

1LOS-2/2

j.angielski

20

 

 5 11:35-12:20

4TEM-1/2

eks.urzel

18

 

1TL-1/2

j.angielski

13

 

 6 12:25-13:10

4TEM-1/2

eks.urzel

18

 

1LOB-1/2

j.angielski

43

 

 7 13:15-14:00

4TEM-1/2

eks.urzel

18

 

 

 

 

 

 8 14:05-14:50

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Czwartek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 1  8:00- 8:45

 

 

 

 

 

 

 

 

 2  8:50- 9:35

 

 

 

 

1TL-1/2

j.angielski

104

 

 3  9:40-10:25

 

 

 

 

 

 

 

 

 4 10:30-11:15

 

 

 

 

3TI

j.angielski

93

 

 5 11:35-12:20

2TEE-1/2

elekiele

18

 

1LOB-2/2

j.angielski

44

 

 6 12:25-13:10

2TEE-1/2

elekiele

18

 

3Toś

j.angielski

43

 

 7 13:15-14:00

4TEM-1/2

eks.urzel

18

 

1LOB-2/2

j.angielski

46

 

 8 14:05-14:50

4TEM-1/2

eks.urzel

18

 

1TEk-2/2

j.angielski

40

 

 

Piątek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 1  8:00- 8:45

2TEE-1/2

pom.elel

18

 

 

 

 

 

 2  8:50- 9:35

2TEE-1/2

pom.elel

18

 

1LOS-2/2

j.angielski

13

 

 3  9:40-10:25

2TEE-1/2

elekiele

18

 

 

 

 

 

 4 10:30-11:15

2TEE-1/2

elekiele

18

 

3Tek

j.angielski

46

 

 5 11:35-12:20

3TEM-1/2

urz.elektr

18

 

 

 

 

 

 6 12:25-13:10

3TEM-1/2

urz.elektr

18

 

 

 

 

 

 7 13:15-14:00

3TEM-1/2

urz.elektr

18

 

 

 

 

 

 8 14:05-14:50

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

lipiec 2018
N P W Ś C Pt S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Biuletyn Informacji Publicznej

 

Zespół Kreatywnej Młodzieży

 

Wspólnota Ruszkowiaków

 

Dobre Praktyki

Rok Szkoły Zawodowców

 

Akademia Humanistyczna

Akademia Obrony Narodowej

Erasmus

Wirtualne Laboratoria

 

Centrum Edukacji Obywatelskiej

Centralna Komisja Egzaminacyjna

Mazowiecki Kurator Oświaty

Ośrodek Rozwoju Edukacji

Koweziu

Ministerstwo Edukacji Narodowej