HARMONOGRAM ZAJĘĆ

 

 

W.Balcerzak

M.Brzozowska

 

 

O

P

S

D

O

P

S

D

Poniedziałek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 1  8:00- 8:45

4TEM-1/2

urz.elektr

109

 

3 TOŚ

matematyka

@

 

 2  8:50- 9:35

3TEM-1/2

eks.urzel

109

 

 

 

 

 

 3  9:40-10:25

3TEM-1/2

eks.urzel

109

 

3Toś

matematyka

45

 

 4 10:30-11:15

3TEM-1/2

eks.urzel

109

 

3LO

matematyka

45

 

 5 11:35-12:20

 

 

 

 

 

 

 

 

 6 12:25-13:10

 

 

 

 

3TEM

r_matematyka

20

 

 7 13:15-14:00

 

 

 

 

1LOS

matematyka

20

 

 8 14:05-14:50

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wtorek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 1  8:00- 8:45

 

 

 

 

3LO

matematyka

45

 

 2  8:50- 9:35

 

 

 

 

3TEM

matematyka

46

 

 3  9:40-10:25

 

 

 

 

1LOS

matematyka

105

 

 4 10:30-11:15

2TEE-1/2

urz.elektr

109

 

2LOa

matematyka

46

 

 5 11:35-12:20

2TEE-1/2

urz.elektr

109

 

 

 

 

 

 6 12:25-13:10

2TEE-1/2

urz.elektr

109

 

1LOS

godz.wych

44

 

 7 13:15-14:00

4TEM-1/2

urz.elektr

109

 

2TI

matematyka

45

 

 8 14:05-14:50

4TEM-1/2

urz.elektr

109

 

 

 

 

 

 

Środa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 1  8:00- 8:45

 

 

 

 

2LOa

matematyka

20

 

 2  8:50- 9:35

4TEM-1/2

urz.elektr

109

 

3Toś

matematyka

20

 

 3  9:40-10:25

4TEM-1/2

urz.elektr

109

 

3TEM

matematyka

20

 

 4 10:30-11:15

4TEM-1/2

urz.elektr

109

 

3LO

godz.dyr.

45

 

 5 11:35-12:20

2TEE-1/2

dzgwbelek

106

 

3LO

matematyka

45

 

 6 12:25-13:10

2TEE-1/2

eks.urzel

109

 

1LOS

matematyka

45

 

 7 13:15-14:00

2TEE-1/2

eks.urzel

109

 

2TI

matematyka

45

 

 8 14:05-14:50

4TEM-1/2

urz.elektr

109

 

 

 

 

 

 

Czwartek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 1  8:00- 8:45

 

 

 

 

 

 

 

 

 2  8:50- 9:35

 

 

 

 

 

 

 

 

 3  9:40-10:25

 

 

 

 

4Toś

matematyka

48

 

 4 10:30-11:15

4TEM-1/2

urz.elektr

109

 

 

 

 

 

 5 11:35-12:20

4TEM-1/2

urz.elektr

109

 

3TEM

r_matematyka

22

 

 6 12:25-13:10

 

 

 

 

2LOa

matematyka

20

 

 7 13:15-14:00

2TEE-1/2

eks.urzel

109

 

 

 

 

 

 8 14:05-14:50

2TEE-1/2

eks.urzel

109

 

 

 

 

 

 

Piątek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 1  8:00- 8:45

 

 

 

 

3 TEM

matematyka

@

 

 2  8:50- 9:35

3TEM-1/2

eks.urzel

109

 

 

 

 

 

 3  9:40-10:25

3TEM-1/2

eks.urzel

109

 

 

 

 

 

 4 10:30-11:15

3TEM-1/2

eks.urzel

109

 

4Toś

matematyka

44

 

 5 11:35-12:20

4TEM-1/2

urz.elektr

109

 

2TI

r_matematyka

44

 

 6 12:25-13:10

 

 

 

 

1LOS

matematyka

45

 

 7 13:15-14:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 8 14:05-14:50

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HARMONOGRAM ZAJĘĆ

 

 

D.Budziszewska

J.Budziszewska

 

 

O

P

S

D

O

P

S

D

Poniedziałek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 1  8:00- 8:45

 

 

 

 

2TEE

wos

44

 

 2  8:50- 9:35

4Tek

godz.dyr.

103

 

3Toś

u_hist.i sp.

44

 

 3  9:40-10:25

 

 

 

 

 

 

 

 

 4 10:30-11:15

 

 

 

 

 

 

 

 

 5 11:35-12:20

 

 

 

 

 

 

 

 

 6 12:25-13:10

3Tek

j.polski

103

 

 

 

 

 

 7 13:15-14:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 8 14:05-14:50

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wtorek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 1  8:00- 8:45

2TEE

j.polski

103

 

2LOb

u_hist.i sp.

44

 

 2  8:50- 9:35

 

 

 

 

1LOS

wos

44

 

 3  9:40-10:25

 

 

 

 

 

 

 

 

 4 10:30-11:15

 

 

 

 

 

 

 

 

 5 11:35-12:20

 

 

 

 

 

 

 

 

 6 12:25-13:10

 

 

 

 

 

 

 

 

 7 13:15-14:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 8 14:05-14:50

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Środa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 1  8:00- 8:45

 

 

 

 

2LOb

u_hist.i sp.

44

 

 2  8:50- 9:35

3Tek

j.polski

103

 

2LOa

u_hist.i sp.

44

 

 3  9:40-10:25

 

 

 

 

3Toś

r_wos

44

 

 4 10:30-11:15

4Tek

j.polski

103

 

3TEM

u_hist.i sp.

44

 

 5 11:35-12:20

4Tek

j.polski

103

 

1LOS

historia

44

 

 6 12:25-13:10

 

 

 

 

3Tek

u_hist.i sp.

44

 

 7 13:15-14:00

 

 

 

 

3TI

u_hist.i sp.

44

 

 8 14:05-14:50

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Czwartek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 1  8:00- 8:45

2TEE

j.polski

103

 

2LOa

u_hist.i sp.

44

 

 2  8:50- 9:35

2TEE

j.polski

103

 

3TEM

u_hist.i sp.

44

 

 3  9:40-10:25

 

 

 

 

2TI

wos

44

 

 4 10:30-11:15

4Tek

j.polski

103

 

1LOS

historia

44

 

 5 11:35-12:20

 

 

 

 

 

 

 

 

 6 12:25-13:10

 

 

 

 

3TI

u_hist.i sp.

44

 

 7 13:15-14:00

 

 

 

 

3Toś

u_hist.i sp.

44

 

 8 14:05-14:50

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Piątek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 1  8:00- 8:45

 

 

 

 

3Toś

r_wos

44

 

 2  8:50- 9:35

 

 

 

 

3Toś

u_hist.i sp.

44

 

 3  9:40-10:25

 

 

 

 

2LOa

u_hist.i sp.

44

 

 4 10:30-11:15

 

 

 

 

 

 

 

 

 5 11:35-12:20

 

 

 

 

 

 

 

 

 6 12:25-13:10

 

 

 

 

 

 

 

 

 7 13:15-14:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 8 14:05-14:50

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HARMONOGRAM ZAJĘĆ

 

 

A.Byszewski

A.Cejnóg

 

 

O

P

S

D

O

P

S

D

Poniedziałek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 1  8:00- 8:45

 

 

 

 

 

 

 

 

 2  8:50- 9:35

4TEM-1/2

eks.urzel

18

 

 

 

 

 

 3  9:40-10:25

4TEM-1/2

eks.urzel

18

 

 

 

 

 

 4 10:30-11:15

4TEM-1/2

eks.urzel

18

 

 

 

 

 

 5 11:35-12:20

 

 

 

 

4TEM

j.angielski

45

 

 6 12:25-13:10

 

 

 

 

1LOB-1/2

j.angielski

13

 

 7 13:15-14:00

 

 

 

 

1LOB-2/2

j.angielski

43

 

 8 14:05-14:50

 

 

 

 

3TI

j.angielski

46

 

 

Wtorek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 1  8:00- 8:45

 

 

 

 

1LOS-2/2

j.angielski

13

 

 2  8:50- 9:35

 

 

 

 

1LOB-1/2

j.angielski

93

 

 3  9:40-10:25

 

 

 

 

4TEM

j.angielski

109

 

 4 10:30-11:15

3TEM-1/2

urz.elektr

18

 

3Toś

j.angielski

22

 

 5 11:35-12:20

3TEM-1/2

urz.elektr

18

 

3Tek

j.angielski

45

 

 6 12:25-13:10

3TEM-1/2

in.urzel

18

 

4TEM

godz.wych

45

 

 7 13:15-14:00

3TEM-1/2

in.urzel

18

 

 

 

 

 

 8 14:05-14:50

3TEM-1/2

in.urzel

18

 

 

 

 

 

 

Środa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 1  8:00- 8:45

2TEE-1/2

in.urzel

18

 

 

 

 

 

 2  8:50- 9:35

2TEE-1/2

in.urzel

18

 

 

 

 

 

 3  9:40-10:25

2TEE-1/2

in.urzel

18

 

1TEk-2/2

j.angielski

103

 

 4 10:30-11:15

 

 

 

 

1LOS-2/2

j.angielski

20

 

 5 11:35-12:20

4TEM-1/2

eks.urzel

18

 

1TL-1/2

j.angielski

13

 

 6 12:25-13:10

4TEM-1/2

eks.urzel

18

 

1LOB-1/2

j.angielski

43

 

 7 13:15-14:00

4TEM-1/2

eks.urzel

18

 

 

 

 

 

 8 14:05-14:50

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Czwartek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 1  8:00- 8:45

 

 

 

 

 

 

 

 

 2  8:50- 9:35

 

 

 

 

1TL-1/2

j.angielski

104

 

 3  9:40-10:25

 

 

 

 

 

 

 

 

 4 10:30-11:15

 

 

 

 

3TI

j.angielski

93

 

 5 11:35-12:20

2TEE-1/2

elekiele

18

 

1LOB-2/2

j.angielski

44

 

 6 12:25-13:10

2TEE-1/2

elekiele

18

 

3Toś

j.angielski

43

 

 7 13:15-14:00

4TEM-1/2

eks.urzel

18

 

1LOB-2/2

j.angielski

46

 

 8 14:05-14:50

4TEM-1/2

eks.urzel

18

 

1TEk-2/2

j.angielski

40

 

 

Piątek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 1  8:00- 8:45

2TEE-1/2

pom.elel

18

 

 

 

 

 

 2  8:50- 9:35

2TEE-1/2

pom.elel

18

 

1LOS-2/2

j.angielski

13

 

 3  9:40-10:25

2TEE-1/2

elekiele

18

 

 

 

 

 

 4 10:30-11:15

2TEE-1/2

elekiele

18

 

3Tek

j.angielski

46

 

 5 11:35-12:20

3TEM-1/2

urz.elektr

18

 

 

 

 

 

 6 12:25-13:10

3TEM-1/2

urz.elektr

18

 

 

 

 

 

 7 13:15-14:00

3TEM-1/2

urz.elektr

18

 

 

 

 

 

 8 14:05-14:50

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HARMONOGRAM ZAJĘĆ

 

 

A.Chmielewska

B.Chomik

 

 

O

P

S

D

O

P

S

D

Poniedziałek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 1  8:00- 8:45

 

 

 

 

 

 

 

 

 2  8:50- 9:35

 

 

 

 

1TL

matematyka

20

 

 3  9:40-10:25

4Toś

opphidrg

104

 

1TI

matematyka

20

 

 4 10:30-11:15

4Toś-1/2

opwośr

41

 

2TEE

matematyka

20

 

 5 11:35-12:20

3Toś

j.polski

41

 

3Tek

matematyka

20

 

 6 12:25-13:10

3Toś

j.polski

41

 

 

 

 

 

 7 13:15-14:00

3Toś

opphidrg

41

 

 

 

 

 

 8 14:05-14:50

3Toś

opphidrg

41

 

 

 

 

 

 

Wtorek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 1  8:00- 8:45

 

 

 

 

3Tek

matematyka

20

 

 2  8:50- 9:35

 

 

 

 

1TI

r_matematyka

20

 

 3  9:40-10:25

4Toś-1/2

opwośr

41

 

1TL

matematyka

20

 

 4 10:30-11:15

4Toś-1/2

opwośr

41

 

4TI

matematyka

20

 

 5 11:35-12:20

3Toś

opphidrg

41

 

4TI

witapin

20

 

 6 12:25-13:10

3Toś

godpiochrgl

41

 

 

 

 

 

 7 13:15-14:00

3Toś

godpiochrgl

41

 

2TEE

r_matematyka

20

 

 8 14:05-14:50

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Środa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 1  8:00- 8:45

 

 

 

 

 

 

 

 

 2  8:50- 9:35

4Toś-1/2

opwośr

41

 

 

 

 

 

 3  9:40-10:25

4Toś-1/2

opwośr

41

 

 

 

 

 

 4 10:30-11:15

3Toś

godz.wych

41

 

 

 

 

 

 5 11:35-12:20

1TEk

j.polski

92

 

3Tek

r_matematyka

20

 

 6 12:25-13:10

1TEk

j.polski

92

 

4TI

witapin

20

 

 7 13:15-14:00

 

 

 

 

4TI

witapin

20

 

 8 14:05-14:50

4Toś

opphidrg

48

 

 

 

 

 

 

Czwartek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 1  8:00- 8:45

4Toś-1/2

opwośr

41

 

4TI

witapin

20

 

 2  8:50- 9:35

4Toś-1/2

opwośr

41

 

4TI

r_matematyka

20

 

 3  9:40-10:25

3Toś

j.polski

41

 

3Tek

matematyka

20

 

 4 10:30-11:15

1TEk

j.polski

22

 

2TEE

matematyka

20

 

 5 11:35-12:20

 

 

 

 

1TI

matematyka

20

 

 6 12:25-13:10

 

 

 

 

 

 

 

 

 7 13:15-14:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 8 14:05-14:50

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Piątek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 1  8:00- 8:45

 

 

 

 

 

 

 

 

 2  8:50- 9:35

 

 

 

 

 

 

 

 

 3  9:40-10:25

 

 

 

 

 

 

 

 

 4 10:30-11:15

 

 

 

 

4TI

matematyka

20

 

 5 11:35-12:20

4Toś

opphidrg

45

 

1TI

matematyka

20

 

 6 12:25-13:10

4Toś-1/2

opwośr

41

 

2TEE

matematyka

20

 

 7 13:15-14:00

4Toś-1/2

opwośr

41

 

 

 

 

 

 8 14:05-14:50

4Toś-1/2

opwośr

41

 

 

 

 

 

 

 

HARMONOGRAM ZAJĘĆ

 

 

K.Dobrosielski

J.Druchniak

 

 

O

P

S

D

O

P

S

D

Poniedziałek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 1  8:00- 8:45

2LOa-2/2

pszk

55

 

4Toś-2/2

j.angielski

13

 

 2  8:50- 9:35

2LOa-2/2

pszk

55

 

4Toś-1/2

j.angielski

13

 

 3  9:40-10:25

 

 

 

 

 

 

 

 

 4 10:30-11:15

 

 

 

 

 

 

 

 

 5 11:35-12:20

 

 

 

 

 

 

 

 

 6 12:25-13:10

 

 

 

 

 

 

 

 

 7 13:15-14:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 8 14:05-14:50

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wtorek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 1  8:00- 8:45

 

 

 

 

 

 

 

 

 2  8:50- 9:35

 

 

 

 

 

 

 

 

 3  9:40-10:25

 

 

 

 

 

 

 

 

 4 10:30-11:15

 

 

 

 

 

 

 

 

 5 11:35-12:20

 

 

 

 

 

 

 

 

 6 12:25-13:10

 

 

 

 

 

 

 

 

 7 13:15-14:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 8 14:05-14:50

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Środa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 1  8:00- 8:45

 

 

 

 

 

 

 

 

 2  8:50- 9:35

 

 

 

 

 

 

 

 

 3  9:40-10:25

 

 

 

 

4Toś-2/2

j.angielski

93

 

 4 10:30-11:15

 

 

 

 

4Toś-1/2

j.angielski

93

 

 5 11:35-12:20

 

 

 

 

 

 

 

 

 6 12:25-13:10

 

 

 

 

 

 

 

 

 7 13:15-14:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 8 14:05-14:50

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Czwartek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 1  8:00- 8:45

 

 

 

 

 

 

 

 

 2  8:50- 9:35

 

 

 

 

 

 

 

 

 3  9:40-10:25

 

 

 

 

 

 

 

 

 4 10:30-11:15

 

 

 

 

 

 

 

 

 5 11:35-12:20

 

 

 

 

 

 

 

 

 6 12:25-13:10

 

 

 

 

 

 

 

 

 7 13:15-14:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 8 14:05-14:50

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Piątek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 1  8:00- 8:45

 

 

 

 

 

 

 

 

 2  8:50- 9:35

 

 

 

 

 

 

 

 

 3  9:40-10:25

 

 

 

 

 

 

 

 

 4 10:30-11:15

 

 

 

 

 

 

 

 

 5 11:35-12:20

2LOa-2/2

osbn

104

 

 

 

 

 

 6 12:25-13:10

2LOb

osbn

103

 

 

 

 

 

 7 13:15-14:00

1LOB

osbn

55

 

 

 

 

 

 8 14:05-14:50

1LOB

pszk

103

 

 

 

 

 

 

 

HARMONOGRAM ZAJĘĆ

 

 

K.Dyga

Ł.Dymkowski

 

 

O

P

S

D

O

P

S

D

Poniedziałek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 1  8:00- 8:45

 

 

 

 

 

 

 

 

 2  8:50- 9:35

4TI-1/2

adbada

15

 

 

 

 

 

 3  9:40-10:25

4TI-2/2

adbada

15

 

 

 

 

 

 4 10:30-11:15

4TI-1/2

adbada

15

 

2TI-1/2

primlsk

19

 

 5 11:35-12:20

4TI-1/2

adbada

15

 

2TI-2/2

primlsk

19

 

 6 12:25-13:10

4TI-1/2

adbada

15

 

2TI-2/2

assop

19

 

 7 13:15-14:00

 

 

 

 

2TI-2/2

assop

19

 

 8 14:05-14:50

 

 

 

 

2TI-1/2

assop

19

 

 

Wtorek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 1  8:00- 8:45

 

 

 

 

 

 

 

 

 2  8:50- 9:35

 

 

 

 

 

 

 

 

 3  9:40-10:25

 

 

 

 

3TI-2/2

r_informat.

19

 

 4 10:30-11:15

2TEE-2/2

anekispr

48

 

3TI-2/2

r_informat.

19

 

 5 11:35-12:20

3TI-1/2

adbada

15

 

1TI

utk

103

 

 6 12:25-13:10

3TI-1/2

adbada

15

 

 

 

 

 

 7 13:15-14:00

4TI

godz.wych

44

 

3TI-1/2

r_informat.

15

 

 8 14:05-14:50

 

 

 

 

1TI-2/2

dinuk

15

 

 

Środa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 1  8:00- 8:45

 

 

 

 

 

 

 

 

 2  8:50- 9:35

2TEE-2/2

anekispr

92

 

 

 

 

 

 3  9:40-10:25

2TEE-2/2

anekispr

92

 

 

 

 

 

 4 10:30-11:15

3TI-2/2

adbada

15

 

 

 

 

 

 5 11:35-12:20

3TI-2/2

adbada

15

 

1TI-1/2

dinuk

19

 

 6 12:25-13:10

2TEE-2/2

kaipł

15

 

1TI

utk

103

 

 7 13:15-14:00

2TEE-2/2

kaipł

15

 

1TI-2/2

dinuk

19

 

 8 14:05-14:50

2TEE-2/2

kaipł

15

 

2TI-2/2

primlsk

19

 

 

Czwartek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 1  8:00- 8:45

 

 

 

 

 

 

 

 

 2  8:50- 9:35

3TI-2/2

adbada

15

 

 

 

 

 

 3  9:40-10:25

3TI-1/2

adbada

15

 

 

 

 

 

 4 10:30-11:15

4TI-2/2

adbada

15

 

 

 

 

 

 5 11:35-12:20

4TI-2/2

adbada

15

 

 

 

 

 

 6 12:25-13:10

4TI-2/2

adbada

15

 

2TI-1/2

primlsk

19

 

 7 13:15-14:00

4TI

sysbda

43

 

1TI-1/2

dinuk

19

 

 8 14:05-14:50

4TI

sysbda

43

 

1TI-1/2

dinuk

19

 

 

Piątek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 1  8:00- 8:45

 

 

 

 

1TI-2/2

dinuk

19

 

 2  8:50- 9:35

 

 

 

 

2TI-1/2

assop

19

 

 3  9:40-10:25

1TI

sop

105

 

2TI-1/2

assop

19

 

 4 10:30-11:15

1TI

sop

105

 

2TI-2/2

assop

19

 

 5 11:35-12:20

 

 

 

 

3TI-2/2

r_informat.

19

 

 6 12:25-13:10

4TI

sysbda

44

 

3TI-1/2

r_informat.

15

 

 7 13:15-14:00

4TI

sysbda

44

 

3TI-1/2

r_informat.

15

 

 8 14:05-14:50

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HARMONOGRAM ZAJĘĆ

 

 

R.Dynak

E.Fabisiak

 

 

O

P

S

D

O

P

S

D

Poniedziałek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 1  8:00- 8:45

 

 

 

 

4Tek-1/1

j.angielski

93

 

 2  8:50- 9:35

 

 

 

 

2TEE-1/2

j.angielski

93

 

 3  9:40-10:25

 

 

 

 

2TEE-2/2

z_angielski

93

 

 4 10:30-11:15

 

 

 

 

2TI-2/2

j.angielski

93

 

 5 11:35-12:20

 

 

 

 

3LO-1/2

r_angielski

93

 

 6 12:25-13:10

 

 

 

 

 

 

 

 

 7 13:15-14:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 8 14:05-14:50

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wtorek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 1  8:00- 8:45

 

 

 

 

 

 

 

 

 2  8:50- 9:35

 

 

 

 

 

 

 

 

 3  9:40-10:25

 

 

 

 

3LO-1/2

j.angielski

93

 

 4 10:30-11:15

 

 

 

 

1TEk-1/2

j.angielski

93

 

 5 11:35-12:20

 

 

 

 

 

 

 

 

 6 12:25-13:10

 

 

 

 

2TEE-2/2

j.angielski

93

 

 7 13:15-14:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 8 14:05-14:50

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Środa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 1  8:00- 8:45

 

 

 

 

 

 

 

 

 2  8:50- 9:35

 

 

 

 

 

 

 

 

 3  9:40-10:25

 

 

 

 

 

 

 

 

 4 10:30-11:15

 

 

 

 

 

 

 

 

 5 11:35-12:20

 

 

 

 

2TEE-2/2

z_angielski

93

 

 6 12:25-13:10

 

 

 

 

3LO-1/2

r_angielski

93

 

 7 13:15-14:00

 

 

 

 

3LO-1/2

j.angielski

93

 

 8 14:05-14:50

 

 

 

 

2TEE-1/2

j.angielski

93

 

 

Czwartek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 1  8:00- 8:45

 

 

 

 

 

 

 

 

 2  8:50- 9:35

 

 

 

 

 

 

 

 

 3  9:40-10:25

 

 

 

 

2TEE-2/2

j.angielski

93

 

 4 10:30-11:15

 

 

 

 

 

 

 

 

 5 11:35-12:20

 

 

 

 

2TI-1/2

j.angielski

93

 

 6 12:25-13:10

 

 

 

 

3LO-1/2

r_angielski

93

 

 7 13:15-14:00

 

 

 

 

3LO-1/2

j.angielski

93

 

 8 14:05-14:50

 

 

 

 

1TEk-1/2

j.angielski

93

 

 

Piątek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 1  8:00- 8:45

1LOB

ptbn

55

 

 

 

 

 

 2  8:50- 9:35

2LOb

pszk

55

 

 

 

 

 

 3  9:40-10:25

2LOb

pszk

55

 

3LO-1/2

r_angielski

93

 

 4 10:30-11:15

2LOb

ptbn

55

 

2TI-1/2

j.angielski

93

 

 5 11:35-12:20

2LOb

ptbn

55

 

3LO

godz.wych

93

 

 6 12:25-13:10

2LOa-2/2

ptbn

55

 

2TI-2/2

j.angielski

93

 

 7 13:15-14:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 8 14:05-14:50

2LOa-2/2

ptbn

55

 

 

 

 

 

 

HARMONOGRAM ZAJĘĆ

 

 

D.Filipiak

L.Foltyn

 

 

O

P

S

D

O

P

S

D

Poniedziałek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 1  8:00- 8:45

 

 

 

 

1TI

j.polski

104

 

 2  8:50- 9:35

1LOB

religia

106

 

1TI

j.polski

104

 

 3  9:40-10:25

 

 

 

 

 

 

 

 

 4 10:30-11:15

1LOS

religia

106

 

2LOa

j.polski

104

 

 5 11:35-12:20

3TI

religia

106

 

1TI

godz.wych

104

 

 6 12:25-13:10

2TEE

religia

106

 

2LOb

j.polski

104

 

 7 13:15-14:00

 

 

 

 

4TEM

godz.dyr.

104

 

 8 14:05-14:50

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wtorek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 1  8:00- 8:45

 

 

 

 

2LOa

j.polski

104

 

 2  8:50- 9:35

2TEE

religia

106

 

2LOa

j.polski

104

 

 3  9:40-10:25

1LOB

religia

106

 

 

 

 

 

 4 10:30-11:15

4TEM

religia

106

 

3LO

j.polski

104

 

 5 11:35-12:20

3LO

religia

106

 

2LOb

j.polski

104

 

 6 12:25-13:10

1TI

religia

106

 

2LOb

j.polski

104

 

 7 13:15-14:00

3Tek

godz.wych

106

 

 

 

 

 

 8 14:05-14:50

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Środa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 1  8:00- 8:45

 

 

 

 

3TI

j.polski

104

 

 2  8:50- 9:35

 

 

 

 

3TI

j.polski

104

 

 3  9:40-10:25

2LOa

religia

106

 

2LOb

j.polski

104

 

 4 10:30-11:15

4TI

religia

106

 

1TI

j.polski

104

 

 5 11:35-12:20

 

 

 

 

3TEM

j.polski

104

 

 6 12:25-13:10

3TEM

religia

106

 

 

 

 

 

 7 13:15-14:00

4Tek

religia

106

 

 

 

 

 

 8 14:05-14:50

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Czwartek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 1  8:00- 8:45

 

 

 

 

 

 

 

 

 2  8:50- 9:35

3Tek

religia

106

 

 

 

 

 

 3  9:40-10:25

4TI

religia

106

 

3LO

j.polski

104

 

 4 10:30-11:15

3TEM

religia

106

 

3LO

j.polski

104

 

 5 11:35-12:20

3TI

religia

106

 

2LOa

j.polski

104

 

 6 12:25-13:10

4TEM

religia

106

 

3TEM

j.polski

104

 

 7 13:15-14:00

2LOa

religia

106

 

3TEM

j.polski

104

 

 8 14:05-14:50

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Piątek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 1  8:00- 8:45

 

 

 

 

3TI

j.polski

104

 

 2  8:50- 9:35

4Tek

religia

106

 

3LO

j.polski

104

 

 3  9:40-10:25

1LOS

religia

106

 

4TEM

j.polski

104

 

 4 10:30-11:15

3LO

religia

106

 

4TEM

j.polski

104

 

 5 11:35-12:20

3Tek

religia

106

 

 

 

 

 

 6 12:25-13:10

1TI

religia

106

 

 

 

 

 

 7 13:15-14:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 8 14:05-14:50

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HARMONOGRAM ZAJĘĆ

 

 

M.Jabłońska

B.Jaskulska

 

 

O

P

S

D

O

P

S

D

Poniedziałek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 1  8:00- 8:45

 

 

 

 

 

 

 

 

 2  8:50- 9:35

 

 

 

 

 

 

 

 

 3  9:40-10:25

 

 

 

 

 

 

 

 

 4 10:30-11:15

 

 

 

 

 

 

 

 

 5 11:35-12:20

 

 

 

 

2LOb-1/2

j.rosyjski

40

 

 6 12:25-13:10

1LOS

j.polski

91

 

 

 

 

 

 7 13:15-14:00

4TI

godz.dyr.

91

 

2LOa-2/2

j.rosyjski

40

 

 8 14:05-14:50

 

 

 

 

4TI-1/2,4TEM-2/2

j.rosyjski

40

 

 

Wtorek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 1  8:00- 8:45

2TI

j.polski

91

 

 

 

 

 

 2  8:50- 9:35

4TI

j.polski

91

 

 

 

 

 

 3  9:40-10:25

4TI

j.polski

91

 

2TI-2/2

j.rosyjski

40

 

 4 10:30-11:15

2TI

godz.wych

91

 

1TEk-2/2

informatyka

15

 

 5 11:35-12:20

1LOS

j.polski

91

 

 

 

 

 

 6 12:25-13:10

1LOB

j.polski

91

 

 

 

 

 

 7 13:15-14:00

1LOS

kultura

91

 

2LOb-1/2

j.rosyjski

40

 

 8 14:05-14:50

MJ

j.polski

@

 

1TI-1/2

informatyka

19

 

 

Środa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 1  8:00- 8:45

1TEk

kultura

91

 

 

 

 

 

 2  8:50- 9:35

2TI

j.polski

91

 

 

 

 

 

 3  9:40-10:25

2TI

j.polski

91

 

1TEk-1/2

informatyka

19

 

 4 10:30-11:15

1LOB

j.polski

91

 

1LOS-1/2

informatyka

19

 

 5 11:35-12:20

1LOB

j.polski

91

 

1TI-2/2

informatyka

110

 

 6 12:25-13:10

 

 

 

 

1LOB-2/2

informatyka

110

 

 7 13:15-14:00

 

 

 

 

1LOS-2/2

informatyka

110

 

 8 14:05-14:50

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Czwartek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 1  8:00- 8:45

1TI

kultura

91

 

 

 

 

 

 2  8:50- 9:35

1LOS

j.polski

91

 

 

 

 

 

 3  9:40-10:25

1LOS

j.polski

91

 

 

 

 

 

 4 10:30-11:15

 

 

 

 

2TI

dzgwbinf

46

 

 5 11:35-12:20

 

 

 

 

2TI-2/2

j.rosyjski

40

 

 6 12:25-13:10

 

 

 

 

 

 

 

 

 7 13:15-14:00

 

 

 

 

1LOB-1/2

informatyka

110

 

 8 14:05-14:50

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Piątek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 1  8:00- 8:45

4Toś

j.polski

91

 

2LOa-2/2

j.rosyjski

40

 

 2  8:50- 9:35

4Toś

j.polski

91

 

1TL-2/2

informatyka

15

 

 3  9:40-10:25

 

 

 

 

1TL-1/2

informatyka

15

 

 4 10:30-11:15

 

 

 

 

 

 

 

 

 5 11:35-12:20

1LOB

j.polski

91

 

 

 

 

 

 6 12:25-13:10

1LOB

kultura

91

 

 

 

 

 

 7 13:15-14:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 8 14:05-14:50

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HARMONOGRAM ZAJĘĆ

 

 

S.Jaskulski

A.Kalinowska

 

 

O

P

S

D

O

P

S

D

Poniedziałek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 1  8:00- 8:45

3TI

witapin

22

 

 

 

 

 

 2  8:50- 9:35

3TI

witapin

22

 

 

 

 

 

 3  9:40-10:25

3TI

witapin

22

 

 

 

 

 

 4 10:30-11:15

3TI

witapin

22

 

 

 

 

 

 5 11:35-12:20

 

 

 

 

2LOb-2/2

j.niemiecki

22

 

 6 12:25-13:10

 

 

 

 

1LOB-2/2

j.niemiecki

22

 

 7 13:15-14:00

 

 

 

 

2LOa-1/2

j.niemiecki

22

 

 8 14:05-14:50

 

 

 

 

4Toś

ochr.wód

22

 

 

Wtorek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 1  8:00- 8:45

 

 

 

 

3TEM-1/2,3TI-1/2

j.niemiecki

22

 

 2  8:50- 9:35

 

 

 

 

1LOB-2/2

j.niemiecki

22

 

 3  9:40-10:25

 

 

 

 

2TI-1/2

j.niemiecki

44

 

 4 10:30-11:15

 

 

 

 

 

 

 

 

 5 11:35-12:20

 

 

 

 

1TEk-1/2

j.niemiecki

22

 

 6 12:25-13:10

 

 

 

 

3LO-2/2

j.niemiecki

22

 

 7 13:15-14:00

 

 

 

 

2LOb-2/2

j.niemiecki

22

 

 8 14:05-14:50

 

 

 

 

4TI-2/2

j.niemiecki

22

 

 

Środa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 1  8:00- 8:45

 

 

 

 

4TEM-1/2,4Toś-1/2

j.niemiecki

106

 

 2  8:50- 9:35

 

 

 

 

1TEk-1/2

j.niemiecki

46

 

 3  9:40-10:25

 

 

 

 

1LOS-2/2

j.niemiecki

105

 

 4 10:30-11:15

 

 

 

 

 

 

 

 

 5 11:35-12:20

 

 

 

 

1TL-2/2

j.niemiecki

22

 

 6 12:25-13:10

 

 

 

 

4Toś

ochr.wód

91

 

 7 13:15-14:00

 

 

 

 

4Toś

ochr.wód

91

 

 8 14:05-14:50

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Czwartek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 1  8:00- 8:45

 

 

 

 

1TEk

godz.wych

106

 

 2  8:50- 9:35

 

 

 

 

3LO-2/2

j.niemiecki

22

 

 3  9:40-10:25

 

 

 

 

1TI-1/2

j.niemiecki

22

 

 4 10:30-11:15

 

 

 

 

 

 

 

 

 5 11:35-12:20

 

 

 

 

 

 

 

 

 6 12:25-13:10

 

 

 

 

 

 

 

 

 7 13:15-14:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 8 14:05-14:50

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Piątek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 1  8:00- 8:45

 

 

 

 

2LOa-1/2

j.niemiecki

22

 

 2  8:50- 9:35

 

 

 

 

1TI-1/2

j.niemiecki

20

 

 3  9:40-10:25

 

 

 

 

3Toś-1/2,3Tek-1/2

j.niemiecki

20

 

 4 10:30-11:15

 

 

 

 

1TL-2/2

j.niemiecki

22

 

 5 11:35-12:20

 

 

 

 

 

 

 

 

 6 12:25-13:10

 

 

 

 

2TI-1/2

j.niemiecki

22

 

 7 13:15-14:00

 

 

 

 

1LOS-2/2

j.niemiecki

22

 

 8 14:05-14:50

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HARMONOGRAM ZAJĘĆ

 

 

W.Kołakowski

A.Kopczyńska

 

 

O

P

S

D

O

P

S

D

Poniedziałek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 1  8:00- 8:45

 

 

 

 

 

 

 

 

 2  8:50- 9:35

 

 

 

 

4TI-2/2

praplint

12

 

 3  9:40-10:25

2TI

przedsięb.

103

 

4TI-1/2

praplint

12

 

 4 10:30-11:15

3TEM-2/2

dzgwbmech

55

 

4TI-2/2

praplint

12

 

 5 11:35-12:20

1TEk

przwgryn

101

 

4TI-2/2

praplint

12

 

 6 12:25-13:10

1TEk

przwgryn

101

 

4TI-2/2

praplint

12

 

 7 13:15-14:00

2TEE

przedsięb.

101

 

 

 

 

 

 8 14:05-14:50

2TEE-2/2

przwgryn

101

 

 

 

 

 

 

Wtorek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 1  8:00- 8:45

 

 

 

 

 

 

 

 

 2  8:50- 9:35

 

 

 

 

 

 

 

 

 3  9:40-10:25

 

 

 

 

3TI-1/2

primlsk

12

 

 4 10:30-11:15

 

 

 

 

3TI-1/2

primlsk

12

 

 5 11:35-12:20

2TEE-2/2

przwgryn

101

 

3TI-2/2

praplint

12

 

 6 12:25-13:10

1TEk

przedsięb.

101

 

3TI-2/2

praplint

12

 

 7 13:15-14:00

1TEk

przwgryn

101

 

3TI-2/2

praplint

12

 

 8 14:05-14:50

1LOB

przedsięb.

101

 

4TI-1/2

praplint

12

 

 

Środa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 1  8:00- 8:45

1TI

przedsięb.

101

 

4TI-2/2

praplint

12

 

 2  8:50- 9:35

1LOB

przedsięb.

101

 

4TI-2/2

praplint

12

 

 3  9:40-10:25

 

 

 

 

4TI-1/2

praplint

12

 

 4 10:30-11:15

1TEk

przwgryn

55

 

3TI-1/2

praplint

12

 

 5 11:35-12:20

 

 

 

 

3TI-1/2

praplint

12

 

 6 12:25-13:10

 

 

 

 

 

 

 

 

 7 13:15-14:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 8 14:05-14:50

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Czwartek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 1  8:00- 8:45

 

 

 

 

 

 

 

 

 2  8:50- 9:35

 

 

 

 

3TI-1/2

praplint

12

 

 3  9:40-10:25

 

 

 

 

3TI-2/2

praplint

12

 

 4 10:30-11:15

1TL

przedsięb.

101

 

4TI-1/2

praplint

12

 

 5 11:35-12:20

1LOS

przedsięb.

101

 

4TI-1/2

praplint

12

 

 6 12:25-13:10

2TEE-2/2

przwgryn

101

 

4TI-1/2

praplint

12

 

 7 13:15-14:00

2TEE-2/2

przwgryn

101

 

 

 

 

 

 8 14:05-14:50

2TEE-2/2

przwgryn

101

 

 

 

 

 

 

Piątek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 1  8:00- 8:45

 

 

 

 

 

 

 

 

 2  8:50- 9:35

 

 

 

 

 

 

 

 

 3  9:40-10:25

 

 

 

 

 

 

 

 

 4 10:30-11:15

 

 

 

 

 

 

 

 

 5 11:35-12:20

1LOS

przedsięb.

101

 

3TI-1/2

praplint

12

 

 6 12:25-13:10

 

 

 

 

3TI-2/2

primlsk

12

 

 7 13:15-14:00

 

 

 

 

3TI-2/2

primlsk

12

 

 8 14:05-14:50

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HARMONOGRAM ZAJĘĆ

 

 

A.Krawczyński

E.Kutyła

 

 

O

P

S

D

O

P

S

D

Poniedziałek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 1  8:00- 8:45

2LOa-1/2

zaj_sportowe

SG1

 

3LO

r_geografia

105

 

 2  8:50- 9:35

1LOS-1/2

zaj_sportowe

SG1

 

3Tek

r_geografia

105

 

 3  9:40-10:25

3LO-1/2

wf

SG4

 

4Tek

r_geografia

105

 

 4 10:30-11:15

1TEk-1/2

wf

SG4

 

 

 

 

 

 5 11:35-12:20

 

 

 

 

2LOa

r_geografia

105

 

 6 12:25-13:10

 

 

 

 

2LOa

r_geografia

105

 

 7 13:15-14:00

 

 

 

 

2LOb

r_geografia

105

 

 8 14:05-14:50

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wtorek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 1  8:00- 8:45

 

 

 

 

 

 

 

 

 2  8:50- 9:35

 

 

 

 

 

 

 

 

 3  9:40-10:25

2TEE-2/2

wf

SG1

 

 

 

 

 

 4 10:30-11:15

1LOS-1/2

wf

SG

 

 

 

 

 

 5 11:35-12:20

4TEM

wf

SG1

 

 

 

 

 

 6 12:25-13:10

 

 

 

 

 

 

 

 

 7 13:15-14:00

3LO-1/2

wf

SG

 

2LOa

r_geografia

105

 

 8 14:05-14:50

2LOa

wf

SG1

 

2LOb

r_geografia

105

 

 

Środa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 1  8:00- 8:45

1LOS-1/2

zaj_sportowe

SG3

 

3LO

r_geografia

105

 

 2  8:50- 9:35

1LOS-1/2

zaj_sportowe

SG2

 

 

 

 

 

 3  9:40-10:25

3LO-1/2

wf

SG1

 

 

 

 

 

 4 10:30-11:15

2TEE-2/2

wf

SG4

 

2LOa

r_geografia

105

 

 5 11:35-12:20

 

 

 

 

4Toś

godz.wych

105

 

 6 12:25-13:10

 

 

 

 

2LOb

r_geografia

105

 

 7 13:15-14:00

 

 

 

 

3Tek

r_geografia

105

 

 8 14:05-14:50

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Czwartek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 1  8:00- 8:45

4TEM

wf

SG1

 

3Tek

r_geografia

105

 

 2  8:50- 9:35

2LOa

wf

SG1

 

2LOb

r_geografia

105

 

 3  9:40-10:25

1TEk-1/2

wf

SG1

 

2LOb

r_geografia

105

 

 4 10:30-11:15

 

 

 

 

2LOa

r_geografia

105

 

 5 11:35-12:20

 

 

 

 

3LO

r_geografia

105

 

 6 12:25-13:10

1LOS-1/2

wf

SG3

 

4Tek

r_geografia

105

 

 7 13:15-14:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 8 14:05-14:50

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Piątek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 1  8:00- 8:45

 

 

 

 

3LO

r_geografia

105

 

 2  8:50- 9:35

4TEM

wf

SG1

 

 

 

 

 

 3  9:40-10:25

1TEk-1/2

wf

SG1

 

 

 

 

 

 4 10:30-11:15

1LOS-1/2

wf

SG1

 

 

 

 

 

 5 11:35-12:20

2TEE-2/2

wf

SG1

 

 

 

 

 

 6 12:25-13:10

2LOa-1/2

zaj_sportowe

SG2

 

 

 

 

 

 7 13:15-14:00

2LOa

wf

SG1

 

 

 

 

 

 8 14:05-14:50

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HARMONOGRAM ZAJĘĆ

 

 

H.Lewandowska

M.Lewandowski

 

 

O

P

S

D

O

P

S

D

Poniedziałek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 1  8:00- 8:45

1TEk-1/2

dział.przed.

110

 

2LOb

religia

106

 

 2  8:50- 9:35

1TEk-1/2

dział.przed.

110

 

2TI

religia

46

 

 3  9:40-10:25

3Tek

biu.rach.

110

 

1TL

religia

91

 

 4 10:30-11:15

3Tek

biu.rach.

110

 

3Toś

religia

91

 

 5 11:35-12:20

 

 

 

 

4Toś

religia

91

 

 6 12:25-13:10

 

 

 

 

 

 

 

 

 7 13:15-14:00

 

 

 

 

1TEk

religia

106

 

 8 14:05-14:50

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wtorek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 1  8:00- 8:45

1TEk-1/2

dział.przed.

110

 

 

 

 

 

 2  8:50- 9:35

1TEk-1/2

dział.przed.

110

 

 

 

 

 

 3  9:40-10:25

4Tek

godz.wych

110

 

 

 

 

 

 4 10:30-11:15

 

 

 

 

 

 

 

 

 5 11:35-12:20

4Tek-1/2

biu.rach.

19

 

 

 

 

 

 6 12:25-13:10

4Tek-1/2

biu.rach.

19

 

 

 

 

 

 7 13:15-14:00

4Tek-1/2

biu.rach.

19

 

 

 

 

 

 8 14:05-14:50

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Środa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 1  8:00- 8:45

4Tek-1/2

biu.rach.

19

 

 

 

 

 

 2  8:50- 9:35

4Tek-1/2

biu.rach.

19

 

 

 

 

 

 3  9:40-10:25

3Tek

biu.rach.

110

 

 

 

 

 

 4 10:30-11:15

3Tek

biu.rach.

110

 

 

 

 

 

 5 11:35-12:20

 

 

 

 

 

 

 

 

 6 12:25-13:10

 

 

 

 

 

 

 

 

 7 13:15-14:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 8 14:05-14:50

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Czwartek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 1  8:00- 8:45

4Tek-1/2

biu.rach.

19

 

 

 

 

 

 2  8:50- 9:35

4Tek-1/2

biu.rach.

19

 

 

 

 

 

 3  9:40-10:25

4Tek-1/2

biu.rach.

19

 

 

 

 

 

 4 10:30-11:15

3Tek

biu.rach.

110

 

 

 

 

 

 5 11:35-12:20

3Tek

biu.rach.

110

 

4Toś

religia

91

 

 6 12:25-13:10

 

 

 

 

2LOb

religia

91

 

 7 13:15-14:00

 

 

 

 

2TI

religia

91

 

 8 14:05-14:50

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Piątek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 1  8:00- 8:45

2TEE-2/2

dział.przed.

110

 

 

 

 

 

 2  8:50- 9:35

2TEE-2/2

dział.przed.

110

 

 

 

 

 

 3  9:40-10:25

2TEE-2/2

godz.dyr.

110

 

 

 

 

 

 4 10:30-11:15

2TEE-2/2

dział.przed.

110

 

 

 

 

 

 5 11:35-12:20

 

 

 

 

1TEk

religia

105

 

 6 12:25-13:10

1TEk-1/2

dział.przed.

110

 

1TL

religia

105

 

 7 13:15-14:00

1TEk-1/2

dział.przed.

110

 

3Toś

religia

91

 

 8 14:05-14:50

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HARMONOGRAM ZAJĘĆ

 

 

A.Lusa

A.Mańkowski

 

 

O

P

S

D

O

P

S

D

Poniedziałek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 1  8:00- 8:45

 

 

 

 

 

 

 

 

 2  8:50- 9:35

 

 

 

 

 

 

 

 

 3  9:40-10:25

 

 

 

 

2LOa-2/2

r_angielski

13

 

 4 10:30-11:15

 

 

 

 

1TL-2/2

j.angielski

13

 

 5 11:35-12:20

2TI-1/2

dinuk

110

 

 

 

 

 

 6 12:25-13:10

2TI-1/2

dinuk

110

 

 

 

 

 

 7 13:15-14:00

2TI-1/2

dinuk

110

 

3TEM

j.angielski

13

 

 8 14:05-14:50

 

 

 

 

3TEM-2/2

z_angielski

13

 

 

Wtorek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 1  8:00- 8:45

 

 

 

 

4TI

j.angielski

93

 

 2  8:50- 9:35

 

 

 

 

3Tek

z_angielski

55

 

 3  9:40-10:25

 

 

 

 

1TI-1/2

j.angielski

13

 

 4 10:30-11:15

 

 

 

 

1TI-1/2

z_angielski

13

 

 5 11:35-12:20

2TI

utk

46

 

2LOa

j.angielski

93

 

 6 12:25-13:10

2TI

utk

46

 

2LOa

r_angielski

13

 

 7 13:15-14:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 8 14:05-14:50

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Środa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 1  8:00- 8:45

 

 

 

 

 

 

 

 

 2  8:50- 9:35

 

 

 

 

 

 

 

 

 3  9:40-10:25

 

 

 

 

1TI-1/2

j.angielski

13

 

 4 10:30-11:15

 

 

 

 

 

 

 

 

 5 11:35-12:20

 

 

 

 

2LOa

j.angielski

46

 

 6 12:25-13:10

 

 

 

 

2LOa

r_angielski

46

 

 7 13:15-14:00

 

 

 

 

2LOa

godz.wych

13

 

 8 14:05-14:50

 

 

 

 

3TEM-1/2

z_angielski

13

 

 

Czwartek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 1  8:00- 8:45

 

 

 

 

 

 

 

 

 2  8:50- 9:35

 

 

 

 

1TL-2/2

j.angielski

13

 

 3  9:40-10:25

 

 

 

 

2LOa

r_angielski

13

 

 4 10:30-11:15

 

 

 

 

 

 

 

 

 5 11:35-12:20

 

 

 

 

 

 

 

 

 6 12:25-13:10

 

 

 

 

 

 

 

 

 7 13:15-14:00

 

 

 

 

3Tek

z_angielski

13

 

 8 14:05-14:50

 

 

 

 

3TEM

j.angielski

13

 

 

Piątek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 1  8:00- 8:45

2TI-2/2

dinuk

12

 

 

 

 

 

 2  8:50- 9:35

2TI-2/2

dinuk

12

 

4TI

j.angielski

93

 

 3  9:40-10:25

2TI-2/2

dinuk

12

 

 

 

 

 

 4 10:30-11:15

 

 

 

 

2LOa

j.angielski

13

 

 5 11:35-12:20

 

 

 

 

 

 

 

 

 6 12:25-13:10

 

 

 

 

 

 

 

 

 7 13:15-14:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 8 14:05-14:50

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HARMONOGRAM ZAJĘĆ

 

 

A.Michałowska

G.Miłszewski

 

 

O

P

S

D

O

P

S

D

Poniedziałek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 1  8:00- 8:45

 

 

 

 

2TI

wf

SG3

 

 2  8:50- 9:35

2LOa-1/2

r_biologia

48

 

1LOS-2/2

zaj_sportowe

SG3

 

 3  9:40-10:25

2LOa-1/2

r_biologia

48

 

3LO-2/2

wf

SG3

 

 4 10:30-11:15

1TI

biologia

48

 

1TEk-2/2

wf

SG2

 

 5 11:35-12:20

1LOS

chemia

48

 

1TL-2/2

wf

SG3

 

 6 12:25-13:10

3LO

r_biologia

48

 

3TI

wf

SG2

 

 7 13:15-14:00

4Toś

godpiochrgl

48

 

 

 

 

 

 8 14:05-14:50

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wtorek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 1  8:00- 8:45

1TI

chemia

48

 

 

 

 

 

 2  8:50- 9:35

3LO

r_biologia

48

 

3TI

godz.wych

92

 

 3  9:40-10:25

2LOa-1/2

r_biologia

48

 

3Toś

wf

SG3

 

 4 10:30-11:15

 

 

 

 

1LOS-2/2

wf

SG3

 

 5 11:35-12:20

4Toś

godpiochrgl

48

 

1TL-2/2

wf

SG3

 

 6 12:25-13:10

4Toś

godpiochrgl

48

 

 

 

 

 

 7 13:15-14:00

1LOB

chemia

48

 

3LO-2/2

wf

SG3

 

 8 14:05-14:50

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Środa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 1  8:00- 8:45

3Toś

r_chemia

48

 

1LOS-2/2

zaj_sportowe

SG2

 

 2  8:50- 9:35

3LO

r_biologia

48

 

1LOS-2/2

zaj_sportowe

SG3

 

 3  9:40-10:25

1TL

biologia

48

 

3LO-2/2

wf

SG3

 

 4 10:30-11:15

 

 

 

 

2TI

wf

SG3

 

 5 11:35-12:20

 

 

 

 

3Toś

wf

SG3

 

 6 12:25-13:10

 

 

 

 

3TI

wf

SG3

 

 7 13:15-14:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 8 14:05-14:50

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Czwartek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 1  8:00- 8:45

3LO

r_biologia

48

 

3Toś

wf

SG3

 

 2  8:50- 9:35

3Toś

r_chemia

48

 

2TI

wf

SG3

 

 3  9:40-10:25

 

 

 

 

1TEk-2/2

wf

SG3

 

 4 10:30-11:15

1LOB

biologia

48

 

 

 

 

 

 5 11:35-12:20

1TEk

biologia

48

 

1TL-2/2

wf

SG3

 

 6 12:25-13:10

1TL

chemia

48

 

1LOS-2/2

wf

SG4

 

 7 13:15-14:00

4Toś

r_chemia

48

 

 

 

 

 

 8 14:05-14:50

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Piątek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 1  8:00- 8:45

1LOS

biologia

48

 

 

 

 

 

 2  8:50- 9:35

2LOa-1/2

r_biologia

48

 

3TI

wf

SG3

 

 3  9:40-10:25

4Toś

godpiochrgl

48

 

1TEk-2/2

wf

SG3

 

 4 10:30-11:15

1TEk

chemia

48

 

1LOS-2/2

wf

SG3

 

 5 11:35-12:20

2LOa-1/2

r_biologia

48

 

 

 

 

 

 6 12:25-13:10

3Toś

r_chemia

48

 

 

 

 

 

 7 13:15-14:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 8 14:05-14:50

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HARMONOGRAM ZAJĘĆ

 

 

M.Miłoszewski

K.Pieńkos

 

 

O

P

S

D

O

P

S

D

Poniedziałek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 1  8:00- 8:45

 

 

 

 

1LOS

fizyka

46

 

 2  8:50- 9:35

 

 

 

 

 

 

 

 

 3  9:40-10:25

1LOB-1/2

wf

SG1

 

4TEM-2/2

orgprprod

101

 

 4 10:30-11:15

2LOb-1/2

wf

SG

 

4TEM-2/2

orgprprod

101

 

 5 11:35-12:20

3TEM

wf

SG4

 

2TEE-1/2

r_fizyka

46

 

 6 12:25-13:10

4Toś-1/2

wf

SG

 

1TI

fizyka

46

 

 7 13:15-14:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 8 14:05-14:50

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wtorek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 1  8:00- 8:45

1LOB-1/2

wf

SG1

 

1TL

fizyka

46

 

 2  8:50- 9:35

4Toś-1/2

wf

SG

 

 

 

 

 

 3  9:40-10:25

2TEE-1/2

wf

SG

 

3TEM

r_fizyka

46

 

 4 10:30-11:15

2LOb-1/2

wf

SG4

 

 

 

 

 

 5 11:35-12:20

 

 

 

 

 

 

 

 

 6 12:25-13:10

3Tek

wf

SG

 

 

 

 

 

 7 13:15-14:00

1TI-1/2

wf

SG1

 

 

 

 

 

 8 14:05-14:50

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Środa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 1  8:00- 8:45

3TEM

godz.wych

46

 

 

 

 

 

 2  8:50- 9:35

3TEM

wf

SG

 

 

 

 

 

 3  9:40-10:25

 

 

 

 

1LOB

fizyka

46

 

 4 10:30-11:15

2TEE-1/2

wf

SG

 

4TEM-2/2

orgprprod

101

 

 5 11:35-12:20

 

 

 

 

4TEM-2/2

orgprprod

101

 

 6 12:25-13:10

 

 

 

 

4TEM-2/2

orgprprod

101

 

 7 13:15-14:00

 

 

 

 

3TEM

r_fizyka

46

 

 8 14:05-14:50

 

 

 

 

3TEM-2/2

ptechwyt

101

 

 

Czwartek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 1  8:00- 8:45

1LOB-1/2

wf

SG

 

3TEM

r_fizyka

46

 

 2  8:50- 9:35

1TI-1/2

wf

SG

 

1TEk

fizyka

46

 

 3  9:40-10:25

3TEM

wf

SG

 

2TEE-1/2

r_fizyka

46

 

 4 10:30-11:15

4Toś-1/2

wf

SG

 

 

 

 

 

 5 11:35-12:20

 

 

 

 

 

 

 

 

 6 12:25-13:10

3Tek

wf

SG

 

 

 

 

 

 7 13:15-14:00

2LOb-1/2

wf

SG

 

 

 

 

 

 8 14:05-14:50

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Piątek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 1  8:00- 8:45

 

 

 

 

4TEM

r_fizyka

46

 

 2  8:50- 9:35

 

 

 

 

3TEM-2/2

tnemuin

101

 

 3  9:40-10:25

 

 

 

 

3TEM-2/2

tnemuin

101

 

 4 10:30-11:15

 

 

 

 

3TEM-2/2

ptechwyt

101

 

 5 11:35-12:20

2TEE-1/2

wf

SG

 

4TEM-2/2

orgprprod

46

 

 6 12:25-13:10

3Tek

wf

SG

 

4TEM

r_fizyka

46

 

 7 13:15-14:00

1TI-1/2

wf

SG

 

2TEE

godz.wych

46

 

 8 14:05-14:50

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HARMONOGRAM ZAJĘĆ

 

 

A.Piotrowicz

M.Prewęcka

 

 

O

P

S

D

O

P

S

D

Poniedziałek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 1  8:00- 8:45

1LOB-1/2

j.rosyjski

43

 

 

 

 

 

 2  8:50- 9:35

4Toś-2/2

godz.dyr.

43

 

2LOb-2/2

j.angielski

92

 

 3  9:40-10:25

2TEE-1/2

j.rosyjski

43

 

2LOb-2/2

r_angielski

92

 

 4 10:30-11:15

 

 

 

 

 

 

 

 

 5 11:35-12:20

2TEE-2/2

j.rosyjski

43

 

 

 

 

 

 6 12:25-13:10

 

 

 

 

 

 

 

 

 7 13:15-14:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 8 14:05-14:50

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wtorek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 1  8:00- 8:45

3TEM-2/2,3TI-2/2

j.rosyjski

43

 

 

 

 

 

 2  8:50- 9:35

4Tek

j.rosyjski

43

 

2LOb-2/2

r_angielski

13

 

 3  9:40-10:25

 

 

 

 

1TI-2/2

j.angielski

104

 

 4 10:30-11:15

1TL-1/2

j.rosyjski

43

 

1TI-2/2

z_angielski

105

 

 5 11:35-12:20

1TEk-2/2

j.rosyjski

43

 

 

 

 

 

 6 12:25-13:10

3LO-1/2

j.rosyjski

43

 

 

 

 

 

 7 13:15-14:00

4Toś-2/2

j.rosyjski

43

 

 

 

 

 

 8 14:05-14:50

2TEE-1/2

j.rosyjski

43

 

 

 

 

 

 

Środa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 1  8:00- 8:45

2TEE-2/2

j.rosyjski

43

 

 

 

 

 

 2  8:50- 9:35

1TEk-2/2

j.rosyjski

43

 

 

 

 

 

 3  9:40-10:25

1LOS-1/2

j.rosyjski

43

 

1TI-2/2

j.angielski

40

 

 4 10:30-11:15

 

 

 

 

2LOb-2/2

r_angielski

43

 

 5 11:35-12:20

 

 

 

 

2LOb-2/2

j.angielski

43

 

 6 12:25-13:10

 

 

 

 

 

 

 

 

 7 13:15-14:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 8 14:05-14:50

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Czwartek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 1  8:00- 8:45

1LOS-1/2

j.rosyjski

43

 

 

 

 

 

 2  8:50- 9:35

3LO-1/2

j.rosyjski

43

 

 

 

 

 

 3  9:40-10:25

1TI-2/2

j.rosyjski

43

 

 

 

 

 

 4 10:30-11:15

 

 

 

 

2LOb-2/2

j.angielski

13

 

 5 11:35-12:20

1LOB-1/2

j.rosyjski

43

 

2LOb-2/2

r_angielski

13

 

 6 12:25-13:10

 

 

 

 

 

 

 

 

 7 13:15-14:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 8 14:05-14:50

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Piątek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 1  8:00- 8:45

1TL-1/2

j.rosyjski

43

 

 

 

 

 

 2  8:50- 9:35

1TI-2/2

j.rosyjski

43

 

 

 

 

 

 3  9:40-10:25

3Tek-2/2,3Toś-2/2

j.rosyjski

43

 

 

 

 

 

 4 10:30-11:15

 

 

 

 

 

 

 

 

 5 11:35-12:20

 

 

 

 

 

 

 

 

 6 12:25-13:10

 

 

 

 

 

 

 

 

 7 13:15-14:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 8 14:05-14:50

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A.Piotrowicz

M.Prewęcka

 

 

O

P

S

D

O

P

S

D

Poniedziałek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 1  8:00- 8:45

1LOB-1/2

j.rosyjski

43

 

 

 

 

 

 2  8:50- 9:35

4Toś-2/2

godz.dyr.

43

 

2LOb-2/2

j.angielski

92

 

 3  9:40-10:25

2TEE-1/2

j.rosyjski

43

 

2LOb-2/2

r_angielski

92

 

 4 10:30-11:15

 

 

 

 

 

 

 

 

 5 11:35-12:20

2TEE-2/2

j.rosyjski

43

 

 

 

 

 

 6 12:25-13:10

 

 

 

 

 

 

 

 

 7 13:15-14:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 8 14:05-14:50

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wtorek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 1  8:00- 8:45

3TEM-2/2,3TI-2/2

j.rosyjski

43

 

 

 

 

 

 2  8:50- 9:35

4Tek

j.rosyjski

43

 

2LOb-2/2

r_angielski

13

 

 3  9:40-10:25

 

 

 

 

1TI-2/2

j.angielski

104

 

 4 10:30-11:15

1TL-1/2

j.rosyjski

43

 

1TI-2/2

z_angielski

105

 

 5 11:35-12:20

1TEk-2/2

j.rosyjski

43

 

 

 

 

 

 6 12:25-13:10

3LO-1/2

j.rosyjski

43

 

 

 

 

 

 7 13:15-14:00

4Toś-2/2

j.rosyjski

43

 

 

 

 

 

 8 14:05-14:50

2TEE-1/2

j.rosyjski

43

 

 

 

 

 

 

Środa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 1  8:00- 8:45

2TEE-2/2

j.rosyjski

43

 

 

 

 

 

 2  8:50- 9:35

1TEk-2/2

j.rosyjski

43

 

 

 

 

 

 3  9:40-10:25

1LOS-1/2

j.rosyjski

43

 

1TI-2/2

j.angielski

40

 

 4 10:30-11:15

 

 

 

 

2LOb-2/2

r_angielski

43

 

 5 11:35-12:20

 

 

 

 

2LOb-2/2

j.angielski

43

 

 6 12:25-13:10

 

 

 

 

 

 

 

 

 7 13:15-14:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 8 14:05-14:50

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Czwartek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 1  8:00- 8:45

1LOS-1/2

j.rosyjski

43

 

 

 

 

 

 2  8:50- 9:35

3LO-1/2

j.rosyjski

43

 

 

 

 

 

 3  9:40-10:25

1TI-2/2

j.rosyjski

43

 

 

 

 

 

 4 10:30-11:15

 

 

 

 

2LOb-2/2

j.angielski

13

 

 5 11:35-12:20

1LOB-1/2

j.rosyjski

43

 

2LOb-2/2

r_angielski

13

 

 6 12:25-13:10

 

 

 

 

 

 

 

 

 7 13:15-14:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 8 14:05-14:50

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Piątek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 1  8:00- 8:45

1TL-1/2

j.rosyjski

43

 

 

 

 

 

 2  8:50- 9:35

1TI-2/2

j.rosyjski

43

 

 

 

 

 

 3  9:40-10:25

3Tek-2/2,3Toś-2/2

j.rosyjski

43

 

 

 

 

 

 4 10:30-11:15

 

 

 

 

 

 

 

 

 5 11:35-12:20

 

 

 

 

 

 

 

 

 6 12:25-13:10

 

 

 

 

 

 

 

 

 7 13:15-14:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 8 14:05-14:50

 

 

 

 

 

 

 

 

 

wrzesień 2018
N P W Ś C Pt S
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6

Biuletyn Informacji Publicznej

 

Zespół Kreatywnej Młodzieży

 

Wspólnota Ruszkowiaków

 

Dobre Praktyki

Rok Szkoły Zawodowców

 

Akademia Humanistyczna

Akademia Obrony Narodowej

Erasmus

Wirtualne Laboratoria

 

Centrum Edukacji Obywatelskiej

Centralna Komisja Egzaminacyjna

Mazowiecki Kurator Oświaty

Ośrodek Rozwoju Edukacji

Koweziu

Ministerstwo Edukacji Narodowej